Medical Electives w Anglii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
micak
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 16:41

Medical Electives w Anglii

Post autor: micak »

Witam Wszystkich!:)

Szukam osób, które odbyły już praktyki typu Electives, chciałyby kiedyś przedsięwziąć coś takiego lub po prostu orientują się w temacie. Osobiście interesują mnie electives w Londynie (zespół placówek Kings College).

Szukałam powiązanego wątku, ale zdaje się, że nikt jeszcze go nie utworzył (lub źle szukałam - przepraszam więc Admina za robienie bałaganu)

Ciężko sprecyzować konkretne pytanie, bo mam ich mnóstwo:).
Przede wszystkim:

1) jeśli Ktoś z Was wie, jak to wygląda, mógłby się podzielić wrażeniami z praktyk (lub przytoczyć wrażenia swoich znajomych, zasłyszane opinie)?

2) forma takich praktyk - czy electives odbywają się na zasadzie po porstu praktyk w szpitalu czy jest tez możliwość uczestnictwa w zajęciach, wykładach dla osób, które się dostały?

3) że trudno się dostać (i że się płaci) - wiem. Może znacie kogoś ktoś aplikował i się nie dostał? Zawsze to jakies info…

4) Mam mnóstwo pytań odnośnie do formularza aplikacyjnego, które chciałabym zadać osobom będącym w temacie".

5) jeśli wiecie gdzie można na ten temat więcej poczytać, proszę pięknie o link wiadomo, już dużo szukałam, ale może dzięki Wam dowiem się jeszcze czegoś nowego.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 74 gości