prośba o poradę - kierunek medyczny po klasie humanistycznej

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
agnsk
Posty: 20
Rejestracja: 8 paź 2010, o 18:40

Re: prośba o poradę - kierunek medyczny po klasie humanistycznej

Post autor: agnsk »

aniag61 wzajemnie :)
Dziękuję za rady wszystkim!
Eliza09
Posty: 44
Rejestracja: 10 maja 2010, o 14:33

Re: prośba o poradę - kierunek medyczny po klasie humanistycznej

Post autor: Eliza09 »

Wszystko już chyba zostało napisane, więc napisze tylko, że mi po humanie się udało, więc Tobie też się uda, powodzenia
agnsk
Posty: 20
Rejestracja: 8 paź 2010, o 18:40

Re: prośba o poradę - kierunek medyczny po klasie humanistycznej

Post autor: agnsk »

nie dziękuję
soniek_
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2014, o 19:06

Re: prośba o poradę - kierunek medyczny po klasie humanistyc

Post autor: soniek_ »

Witam,
mam ten sam problem i rozterki co założyciel wątku. Otóż w tym roku zdaję maturę (polski, matma, wos - podstawa, geografia, angielski - rozszerzenie). Planuję iść na logistykę mediów na UW. Jednak cały czas w głowie siedzi mi medycyna. Poza tym każdy mówi, że się nadaję i powinnam wybrać ten kierunek. Myślę o tym żeby poświęcić rok na przygotowania do matury 2015. Kursy, nauka. Jednak cały czas się waham i nie wiem co zrobić. Boję się, że zmarnuję rok i się nie dostanę, albo dostanę i sobie nie poradzę. Ale, jak to mówią, kto nie ryzukuje ten nie wygrywa. Olałabym to, ale jeśli nie spróbuję teraz, to już nigdy i zawsze będę żałować, że nawet nie spróbowałam. Podsumowując, mam mętlik w głowie i nie wiem co robić. Teraz już deklaracji nie zmienię, ale trudno.


Pozdrawiam
Sonia
Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: prośba o poradę - kierunek medyczny po klasie humanistyc

Post autor: Trzcina »

Próbuj śmiało, a nawet jak się dostaniesz i nie będziesz sobie na studiach radzić, to pamiętaj, ze 2 lata to nie jest wielka strata Lepiej żałować zrobienia czegoś niż niewykorzystanej szansy.
Awatar użytkownika
Sprytny Autobus
Posty: 10
Rejestracja: 4 lip 2014, o 15:30

Re: prośba o poradę - kierunek medyczny po klasie humanistyc

Post autor: Sprytny Autobus »

Dokładnie!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości