Jak poptawić matematykę ~100%

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Jak poptawić matematykę ~100%

Post autor: LanceArmstrong »

Witajcie! miałem 80% w tamtym roku. Jakie polecicie zbiory zadań i ogólnie na co zwrócić uwagę jeśli mam mieć około 100% z podstawy?
Przerobiłem już prawie cały materiał. Chodzi mi o trudniejsze, podchwytliwe zadania na podstawie, typu Wykaż, że, jakieś dowodowe
Skąd tego mam się nauczyć? Dodam że robienie całego kiełbasy nie wchodzi w grę, nie mam za dużo czasu. Podstawowych rzeczy typu podstaw do wzoru nie będę już wałkował, nie ma sensu i czasu.
pozdrawiam
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Jak poptawić matematykę ~100%

Post autor: czytowazne »

Ja robiłam wszystkie stare arkusze, kiełbasę i taka książkę z kasztanem nowej ery, tez arkusze maturalne ale dokładnej nazwy nie pamiętam. To zupełnie wystarczy, na podstawie wystarczy porządnie się skupić, zadania.co roku są bardzo podobne a jeśli masz problem z dowodami to może przerób tylko ten dział z kiełbasy, poszukaj zadań w internecie a resztę to co w arkuszach?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości