Farmacja 2014 :)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
czwidrak
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2014, o 10:36

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: czwidrak »

ja też na farmacje!
Maturkę poprawiam po raz pierwszy i mam nadzieję, że ostatni. Chciałabym sie dostać do Poznania, mieszkam tutaj, więc tak byłoby najłatwiej. Chemia mi poszła spoko, ale biologia. masakra.
Awatar użytkownika
małychemik
Posty: 16
Rejestracja: 13 maja 2013, o 21:20

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: małychemik »

Witam, widzę że do Poznania wybiera się sporo z Was Ja pisałam maturę po raz pierwszy, myślicie że mniej więcej 70% z bio i 70% z chem wystarczy żeby się dostać na Medyczny do Poznania?
Ogólnie to nadal jeszcze się waham, ale farmacja w tej chwili wydaje się chyba dla mnie najciekawszym z kierunków. Martwię się tylko czy mam szansę na dostanie się. Jak myślicie?
fukuszima
Posty: 103
Rejestracja: 28 cze 2013, o 12:59

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: fukuszima »

małychemik, Poznań w tamtym roku skończył na 141 więc szanse są duże z tym, że raczej będzie to wrzesień niż lipiec.
Awatar użytkownika
małychemik
Posty: 16
Rejestracja: 13 maja 2013, o 21:20

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: małychemik »

Ciągłe życie w stresie. xd zobaczymy, może będzie lepiej, wszystko zależy od klucza z biologii.
taktotak
Posty: 118
Rejestracja: 23 maja 2012, o 16:54

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: taktotak »

Progi nie wzrosną, prawda?
Awatar użytkownika
muńkaa
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2011, o 10:04

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: muńkaa »

taktotak pisze:Progi nie wzrosną, prawda?
hehe cieszcie się wakacjami (ależ Wam zazdroszcze ) i czekajcie na pierwsze listy wtedy wszystko się wyjaśni ale z własnych obserwacji szczerze wątpię w nagły wzrost progów także
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: mis koala »

Progi raczje nie powinny wzrosnąć, an pewno warto do warszayw się zarejstrować bo tam progi wcale nie są wysokie w związku z możliwością wyboru tylko 1 kierunku studiów
Polecam tym którzy lubią chemię i nie tylko Ja tam chemię lubię sednio ale jest masa przedmiotów które śa stricte mało chemiczne co mnie niezwykle raduje i ratuje chyba
Nikt z Was nie wybiera się do Krk? i dobrze ! jest milion fajniejszych uczelni
Awatar użytkownika
Locus
Posty: 369
Rejestracja: 30 lip 2011, o 21:46

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Locus »

Ja składam na farmację do Wrocławia
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

[Link] Farmacja 2014 :)

Post autor: kokardka »

polecam obejrzeć wątek zeszłoroczny farmacja-progi-2013-vt51221-120.htm ja myślę, że progi w najgorszym wypadku pozostaną na miejscu, w lepszej opcji pospadają trochę a tutaj macie nasze pogaduszki farmacja-2013-2014-vt47102.htm trochę dużo tego się nazbierało czekanie było straszne ale generalnie teraz miło wspominam nasze biologowe pogaduszki o wszystkim i niczym
Awatar użytkownika
phoebe__
Posty: 137
Rejestracja: 23 lip 2013, o 15:02

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: phoebe__ »

Nie mogę uwierzyć, że to już rok minął od całego naszego maturalnego zamieszania
Moim zdaniem progi jeszcze spadną te 2-3 punkty, w najgorszym razie zostaną w miejscu.
Nie ma powodów żeby oczekiwać wzrostu, bo przecież matura chyba porównywalna, maturzystów też podobna liczba (czy nawet mniej).
Maturzyści, ale wam zazdroszczę tych wakacji
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: antropolog95 »

Hej
Po moich ambitniejszych planach została tylko farmacja
Składam na ŚUM i na UMED bo najbliżej domu. Liczę sobie coś koło 140 pkt. więc mam nadzieje że na coś starczy
Awatar użytkownika
pfffsiouxsie
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2014, o 20:42

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: pfffsiouxsie »

Ja pisałam w tym roku drugi raz maturę. Po chemii stwierdziłam, że moje marzenie o farmacji zmyło się jak bańka mydlana ale mimo to składam na Gdańsk. Ewentualnie potem do Bydgoszczy, bo niskie progi i dom blisko.
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: biomedka »

140 na farmę styknie
Jej, brakuje mi tego ciągłego narzekania na progi, pocieszania się nawzajem, miłych rozmów na rozmaite tematy. Trzeba do tego wrócić w wakacje
A tymczasem.pomyślnej sesji życzę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości