Zbliżająca się matura

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
creamecarmel
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2013, o 00:59

Zbliżająca się matura

Post autor: creamecarmel »

Hej wam wszystkim, to mój pierwszy wpis tutaj. Jestem ciekawa jak u was idą przygotowania do matury? Na ile mniej więcej procent piszecie teraz matury z zeszłych lat? Ja z biologii piszę tak na ok 60% a z chemii na ok. 50% i nie wiem czy to dobrze czy źle biorąc pod uwagę, że do matury tylko 2 miesiące zostały jak myślicie, czy przez ten czas uda mi się podciągnąć na powyżej 80 %? Zaznaczam, że jestem typową humanistką, a do matury przygotowuję się od 5 miesięcy, zaczynałam od zupełnych podstaw. A jak to jest u was? Może jakaś wzajemna mobilizaja?
Awatar użytkownika
116710error
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:08

Re: Zbliżająca się matura

Post autor: 116710error »

Ja właściwie jestem w podobnej sytuacji.
Z jednej strony wiem, że będę do końca wierzyć, że to się może udać.
Z drugiej. No wiadomo. To nie brzmi dobrze.
Już nawet rozważam jak bardzo będę musiała jeść gruz, gdybym poszła na niestacjonarne.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Zbliżająca się matura

Post autor: LanceArmstrong »

Ludzie, też mam spine.
szczególnie że do poprawy 3 przedmioty (
Awatar użytkownika
pfffsiouxsie
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2014, o 20:42

Re: Zbliżająca się matura

Post autor: pfffsiouxsie »

Hej. Też poprawiam maturę. Rok temu jak pisałam próbne arkusze (było ich może ze 3) z biologii to z żadnej nie miałam nawet 20%, a na maturze chapnęłam 53%. Teraz piszę średnio na 75% (przerobiłam co najmniej 20 arkuszy). Z chemii piszę na 85%. Mimo to mam mega stres od jakichś dwóch tygodni. Prawie nie wychodzę z pokoju, ciągle się uczę
Awatar użytkownika
creamecarmel
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2013, o 00:59

Re: Zbliżająca się matura

Post autor: creamecarmel »

Ja tak samo, już tylko siedze w pokoju i kuje całe dnie. Jeszcze tak ze 2 miesiące ekstra by się przydały
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości