Gdzie warto studiować?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Sofia »

Robimy licytację na odległość od domu?

Jak tak to ja jakieś 600 i nie narzekam teraz jak do domu jade tylko na święta. Ale wszystko wygrywają ludzie z mojego roku, którzy są z Przemyśla i studiują w Szczecinie. ponad 17 h jazdy pociągiem, jakieś 1000 km odległości. tego hardkora chyba nie przebijecie
pytałam, bo ktoś mi właśnie takie pytanie ost zadał: czym się różnią takie uczelnie
powiedziałam, że położeniem geograficznym-) bo tylko na to wpadłam-)
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: czornydanio90 »

Sofia, to ładnie Cię powiało ze Ślunska do Szczecina

_Samira_, a skąd dojeżdżasz do Gdn?
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: _Samira_ »

czornydanio90, z Jasła. Połączenie jest całkiem spoko, z Rzeszowa polski bus jeździ 5 razy dziennie. 12h jazdy + wifi na pokładzie = obejrzany cały sezon serialu za jednym zamachem
Sporo znajomych jest z bliższych rejonów - Mazowsze, Wielkopolska - a jadąc do domu muszą się przesiadać np 4 razy
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: czornydanio90 »

To i ja dziękuję za połączenie bezpośrednie z domem 7h w PKP do najprzyjemniejszych nie należy, ale cóż począć
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: _Samira_ »

Nie zazdroszczę, raz miałam wątpliwą przyjemność jechać PKP Gdańsk - Kraków. Nigdy więcej
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: lith »

Dla mnie istotne, żeby mieszkać na tyle daleko, żeby nie studiować w domu Ja mam do domu 40 min samochodem od drzwi do drzwi. Nie oznacza to, że spędzam każdy weekend w domu, wręcz przeciwnie. Za to jak potrzebuję coś załatwić, to mogę skoczyć nawet w tygodniu i wrócić tego samego dnia. A nie robić wielką wyprawę kosztem całego weekendu
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Mårran »

Do mnie, dzięki autostradzie, rodzice są w stanie skoczyć na jeden dzień, co czasem jest cenne. Ale też do domu w każdy weekend nie jeżdżę. Uważam, że studiuję na tyle daleko, że nie jest to konieczne"
Pani Buka
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: lith »

Jak bym miał skaczących rodziców to rzeczywiście bym się zastanawiał. U mnie na szczęscie są raz do roku, albo rzadziej.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: liath »

No właśnie, ja mam w sumie po 100 km do Poznania i do Bydgoszczy, gdzie rodzice mogliby mi wpadać tak na prawdę kiedy im się podoba (co z resztą nawet mi zapowiedzieli -_-), a nie za bardzo mi się to uśmiecha. Zastanawiam się zatem nad Gdańskiem, jakby udało się dostać, myślicie, że to nie najgorsza opcja? Czy upadłam na głowę? Do Gda mam hmmm. jakoś z 250 km z tego co kojarzę.
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Convallaria majalis »

enchanted3, co to jest 250 km? moi znajomi zamierzają rekrutować się na PUM, są z małopolski. sama nie wiem, czy się nie skuszę, w końcu nie ważne gdzie, ważne co
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: Mårran »

250 km to nie tak dużo, naprawdę
Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: randomlogin »

Jestem nawet sklonny argumentowac, ze to tak optymalnie.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Gdzie warto studiować?

Post autor: lith »

Jak ktoś musi przed rodzinką uciekać to rzeczywiście
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości