Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: nika0645 »

Convallaria majalis pisze:nika0645, high five wolę mieć nadzieję, że poszło mi tak dobrze, że dostanę się w tym roku na lekarski/stomę. Zresztą szanowny pan Dariusz, samozwańczy bóg biolchemów jak słyszałam, już kilka razy swój tegoroczny klucz poprawiał
też tak słyszałam, więc totalnie się nie przejmuję
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: Convallaria majalis »

miejmy nadzieję, że komisja będzie łaskawa słyszałam, że prace z mojej szkoły będą sprawdzane w tą sobotę (sama nie wiem, skąd znajomi mają takie info ) .oby egzaminatorzy się wyspali
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: kate27 »

Słuchajcie, jak to jest z listami rezerwowymi? Jakbym się nie dostała, to jest sens łudzenia się, że załapię się jeszcze w kolejnej turze, czy po prostu lepiej sobie darować? Słyszałam od znajomych sporo opinii na ten temat i to bardzo rozbieżnych

*konkretniej chodzi mi o WUM, lekarski
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: Mr_Sandman »

kate27 pisze:Słuchajcie, jak to jest z listami rezerwowymi? Jakbym się nie dostała, to jest sens łudzenia się, że załapię się jeszcze w kolejnej turze, czy po prostu lepiej sobie darować? Słyszałam od znajomych sporo opinii na ten temat i to bardzo rozbieżnych

*konkretniej chodzi mi o WUM, lekarski
Różnie bywa.
Awatar użytkownika
daftpunk
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:53

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: daftpunk »

kate27 pisze:Słuchajcie, jak to jest z listami rezerwowymi? Jakbym się nie dostała, to jest sens łudzenia się, że załapię się jeszcze w kolejnej turze, czy po prostu lepiej sobie darować? Słyszałam od znajomych sporo opinii na ten temat i to bardzo rozbieżnych

*konkretniej chodzi mi o WUM, lekarski
Jesli chodzi o tę konkretną uczelnię: jesli do pierwszej listy zabraklo Ci mniej niz 5 punktów, to raczej wejdziesz. Wiecej- raczej nie ma szans.

Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: Mr_Sandman »

A najlepiej to przeanalizuj próg początkowy i końcowy.
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: Jak to jest z progami - bardzo spadają?

Post autor: zupelnieodzera »

antropolog95 pisze:W tym roku o 2000 więcej ludzi zdaje chemię na R niż rok temu, czyli progi w góre?
Z moich informacji wynika, że o ok. 9000 osób mniej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości