Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
yousha
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 20:48

Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Post autor: yousha »

Pytanie kieruje do ludzi, ktorzy są już po maturze chciałabym się spytać czy ktoś może brał udział w kursach maturalnym na WUMie? Zastanawiam sie jak sa prowadzone zajecia i czy faktycznie można coś z nich wyciągnąć, no i oczywiście czy wyniki z matur po kursie sa zadowalajace czy te kursy coś dają?
Awatar użytkownika
KArolka Koralik
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 02:15

Re: Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Post autor: KArolka Koralik »

Odnawiam temat, ponawiam pytanie
Awatar użytkownika
mala_m92
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2013, o 22:04

Re: Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Post autor: mala_m92 »

nie wiem jak teraz jest ale ja chodziłam na ten kurs w 2011(byłam na zajęciach z bio i chem) i szczerze się zawiodłam . Cały czas gonitwa czasami były problemy z notowaniem wszystkiego. Koleżanka była na kursie z SGGW i było o wiele lepiej dodatkowo po każdych zajęciach dostawali na jednej stronie notatki z całego wykładu, na wum-ie po każdych zajęciach obiecywali wstawić i bywało różnie. Zwykle wiec wymieniałyśmy się z koleżanką i uzupełniałyśmy nawzajem swoje notatki.
Awatar użytkownika
KArolka Koralik
Posty: 12
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 02:15

Re: Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Post autor: KArolka Koralik »

Dzięki za opinię, może jeszcze ktoś podzieli się wrażeniami?
Patrykowo
Posty: 117
Rejestracja: 10 maja 2013, o 08:41

Re: Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Post autor: Patrykowo »

Ja ogólnie chce napisać, że szkoda czasu i pieniędzy na takie kursy, jak coś to lepiej na korki iść do egzaminatora, tam przynajmniej jesteś indywidualnie.
laso
Posty: 13
Rejestracja: 8 cze 2013, o 11:24

Re: Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Post autor: laso »

Dobra, to ja podbijam temat.
Czytam, czytam i nie mogę się w żaden sposób nakierować jakie kursy przygotowawcze z chemii (z biologii uznałam, że edukaris) są najlepsze.

I druga sprawa. Dużo osób pisze, że lepiej zapisać się do egzaminatora, czy jakiegoś dobrego korepetytora. W takim razie mógłby ktoś dać jakikolwiek namiar, polecić kogoś?

Co do miasta to moje pytanie dotyczy Warszawy. Dzięki i pozdro!
edytas
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2014, o 12:06

Re: Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Post autor: edytas »

Jeżeli znalazłaś dobrego korepetytora z biologii w Warszawie daj proszę znać.
edytas
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2014, o 12:06

Re: Kursy przygotowawcze do matury na WUM

Post autor: edytas »

Szukam sprawdzonego korepetytora z biologii w Warszawie. Myślę o UMW. Będę wdzięczna za pomoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości