Pytanie o studia

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
kana009
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2012, o 15:56

Pytanie o studia

Post autor: kana009 »

Hej, widziałam mnóstwo tematów na temat pracy po farmacji, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, dlatego też zakładam temat.

Chodzi o to, że zastanawiam się nad studiowaniem farmacji, lecz nie chcę być przedstawicielem lub sprzedawać w aptece, czy nie powinnam więc decydować się na te studia?

Interesuje mnie ta tematyka, lecz co z tego gdy później mogę nie znaleźć satysfakcjonującej pracy.

proszę o pomoc
avanss
Posty: 124
Rejestracja: 31 lip 2013, o 15:57

Re: Pytanie o studia

Post autor: avanss »

No raczej tylko apteka.Poza tym sektorem bez znajomości ciężko.
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Pytanie o studia

Post autor: ninka-nina »

Apteka szpitalna jest w porzadku, nie sprzedajesz lekow, receptury troche jest, czasami trzeba zrobic jakies cytostatyki czy zywienie pozajelitowe. Calkiem przyjemnie-) mam praktyki w szpitalu wojskowym w bydgoszczy i jezeli zostane farmaceuta to szukalabym pracy w aptece szpitalnej.

Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: Pytanie o studia

Post autor: scarface »

Do pracy przy cytostatykach to ja bym się jednak z własnej woli nie pchał. I na pewno nie za takie pieniądze jakie płacą w szpitalach
kana009
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2012, o 15:56

Re: Pytanie o studia

Post autor: kana009 »

Hmm, to znaczy, że to jednak nie dla mnie.
avanss
Posty: 124
Rejestracja: 31 lip 2013, o 15:57

Re: Pytanie o studia

Post autor: avanss »

jak kręci Cię farmacja to lepszy wybór to pójście na chemię i zrobienie doktoratu z chemii organicznej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości