Progi fizjoterapia

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Łupaszka
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2013, o 22:06

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: Łupaszka »

Samym pływaniem się nie sugeruj, ale zrobisz jak chcesz
Awatar użytkownika
Morbid
Posty: 24
Rejestracja: 16 sty 2014, o 20:57

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: Morbid »

Jeżeli potem mam mieć problemy przez to pływanie, to chyba nie ma sensu się tam pakować po prostu.
Awatar użytkownika
Nomad
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:36

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: Nomad »

Wie ktoś jak sytuacja z progami wyglądała w ostatnich latach w Poznaniu?
Awatar użytkownika
berrrry
Posty: 32
Rejestracja: 18 cze 2014, o 21:15

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: berrrry »

Cześć. Zarejestrowałam się na fizjoterapię we Wrocławiu, myślicie, że z 86% spokojnie się dostanę? Nie wiem, czy opłacać ten kierunek też w Katowicach, tak, żeby mieć plecy na wszelki wypadek.
Adrealina
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2014, o 10:49

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: Adrealina »

86 z R?
Awatar użytkownika
berrrry
Posty: 32
Rejestracja: 18 cze 2014, o 21:15

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: berrrry »

Z podstawy, we Wrocławiu na ten kierunek nie wymagają rozszerzenia, a jeśli ktoś zdawał rozszerzenie, to nie ma za to dodatkowych punktów.
Awatar użytkownika
klosiek
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2014, o 14:32

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: klosiek »

Moje pytanie kieruje do studentów Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego, bo tam właśnie dokonałem rejestracji na ten kierunek. Obecnie chciałbym dostać się na fizjoterapie ,jednak mam pewien dylemat związany z przelicznikiem punktów. O ile wiem ,że rozszerzenia liczone są 1%=1,4pkt, o tyle nie wiem czy podstawa liczy się 1%=1pkt, czy 1%=0,7% .
Wyniki z matury nie zachwycają - są wręcz mizerne.
Rozszerzona biologia - 63%
Rozszerzona chemia - 32%
Podstawowa matematyka - 62%
Ustny angielski - 93%
Jeśli podstawa liczyła by się według reguły 1%=1pkt ,to bez zastanowienia zmieniłbym na matematykę ,natomiast jeśli 1%=0,7pkt. to minimalnie lepsza byłaby chemia. Nie wiem też w jaki sposób liczony jest ustny angielski. Proszę o jak najszybszą odpowiedź , pozdrawiam

ps. jak oceniacie moją szansę na dostanie się ,na WUM ?
Awatar użytkownika
klosiek
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2014, o 14:32

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: klosiek »

Przepraszam za podwójnego posta, ale dostałem właśnie informacje taką informację ,cyt.
Na studia stacjonarne I stopnia, na kierunek Fizjoterapia, aplikowało 900 Kandydatów klasyfikowanych na liście rankingowej Kandydatów, a limit miejsc wynosi 110. W postępowaniu kwalifikacyjnym, uzyskał(a) Pan(i) 250,2 punktów. W dniu dzisiejszym 10-07-2014, minimum punktów kwalifikujące do przyjęcia na ww. studia wynosi 274,8. Z uwagi na mniejszą liczbę punktów, znajduje się Pan(i) na liście rezerwowej z numerem kolejnym 189.[]
Czy jest jakaś szansa, czy raczej nie powinienem sobie robić nadziei ?
Łupaszka
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2013, o 22:06

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: Łupaszka »

Szczerze mówiąc bardzo małe. W tamtym roku (bo próbowałem) lista przesunęła się z tego co pamiętam o około 50 osób z listy rezerwowej. Czekaj na pierwszą wiadomość o II terminie rekrutacji-im większe przesunięcia tym lepiej dla Ciebie, bo później lista przesuwa się już o kilka, kilkanascie osob
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: Mr_Sandman »

&#x141upaszka pisze:Szczerze mówiąc bardzo małe. W tamtym roku (bo próbowałem) lista przesunęła się z tego co pamiętam o około 50 osób z listy rezerwowej. Czekaj na pierwszą wiadomość o II terminie rekrutacji-im większe przesunięcia tym lepiej dla Ciebie, bo później lista przesuwa się już o kilka, kilkanascie osob
To przesunięcie 50os było po 1-szej liście czy ogółem?
A jaki był w zeszłym roku próg końcowy, pamiętasz?
Łupaszka
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2013, o 22:06

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: Łupaszka »

Ogółem, a co do progu- 260 z hakiem, sprawdź w tym temacie chyba jest odwiedź nawet a jak nie to w temacie fizjoterapia wum 2013.
Awatar użytkownika
berrrry
Posty: 32
Rejestracja: 18 cze 2014, o 21:15

Re: Progi fizjoterapia

Post autor: berrrry »

We Wrocławiu próg na razie 82.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości