Przeniesienie ze stomatologii na medycynę

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
kalcytonina
Posty: 86
Rejestracja: 22 cze 2014, o 16:10

Re: Przeniesienie ze stomatologii na medycynę

Post autor: kalcytonina »

Aha, dzięki. Na UMB na lek powinno mi starczyć. Słyszałam, że kiedyś na WUMie można było się przenieść tylko trzeba było nadrobić różnice i zdać egzaminy z anatomii i histologii w trakcie 2 roku(nie wiem czy czegoś jeszcze). Czyli teraz na pewno nie ma opcji?
Z resztą, Białystok jest super a może się udać
Tyle że mieszkam w Warszawie i raczej w przyszłości też bym chciała mieszkać tutaj(ale zobaczymy ) A może jakimś cudem lek na WUMie się uda, chociaż chyba ciężko.
Dzięki za odpowiedzi.
kaska-94
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2015, o 13:13

Re: Przeniesienie ze stomatologii na medycynę

Post autor: kaska-94 »

Bardzo proszę o pomoc! Zna ktoś z Was lub może sam jest taką osobą, która przeniosła się ze stomatologii na lekarski w Poznaniu. Wiem, oczywiście, że jest uchwała i wszystko wyszczególnione, co dostarczyć i w ogóle. Ale jestem ciekawa jak to wygląda w praktyce. Czy zawsze sztywno trzymają się warunków przeniesienia, można liczyć na jakąś taryfę ulgową?
doctor_House
Posty: 22
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 20:32

Re: Przeniesienie ze stomatologii na medycynę

Post autor: doctor_House »

Wie ktoś jak wygląda sprawa z Lublinem? Jest możliwość przeniesienia na lekarski po 1 roku lek-dentu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości