Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
applefan
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2014, o 16:25

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: applefan »

matino3 pisze:
applefan pisze:ze względu na krotszy czas ksztalcenia
Jeśli nie przepadasz za uczeniem się to lepiej nie med, bo dobry lekarz musi uczyć się i dokształcać całe życie Nie mówię, że stomatolog nie, ale pewnie nie w takim stopniu jak lekarz.
sorry ,nie chcę się kłócić ,ale skąd ty to możesz wiedzieć jeśli nie studiujesz. To ,że ktoś chce krótszą drogą niekoniecznie wiąże się z tym ,że się ktoś nie lubi uczyć ,bo jeśli ciągnąłem 3 rozszerzenia ( w tym jedno musiałem się uczyć na własną rękę) to chyba leniem nie jestem. Różne są powody ,wolę po prostu iść do pracy wcześniej i wcześniej wykorzystać wiedzę w praktyce.
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Kaamil pisze:dzieci z rodzin lekarskich to mniejszość na tych studiach i jakoś sobie dają radę.
To mnie pocieszyłeś.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: matino3 »

applefan pisze:
matino3 pisze:
applefan pisze:ze względu na krotszy czas ksztalcenia
Jeśli nie przepadasz za uczeniem się to lepiej nie med, bo dobry lekarz musi uczyć się i dokształcać całe życie Nie mówię, że stomatolog nie, ale pewnie nie w takim stopniu jak lekarz.
sorry ,nie chcę się kłócić ,ale skąd ty to możesz wiedzieć jeśli nie studiujesz. To ,że ktoś chce krótszą drogą niekoniecznie wiąże się z tym ,że się ktoś nie lubi uczyć ,bo jeśli ciągnąłem 3 rozszerzenia ( w tym jedno musiałem się uczyć na własną rękę) to chyba leniem nie jestem. Różne są powody ,wolę po prostu iść do pracy wcześniej i wcześniej wykorzystać wiedzę w praktyce.
I dlatego właśnie nie pytaj na forum co masz wybrać (lek czy lek-dent), bo nikt Ciebie nie zna, nikt nie zna Twojego podejścia i możliwości. Tylko Ty możesz podjąć taką decyzję
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: Mårran »

Nikt tu nie powie, bo malo kto studiowal oba kierunki

Pani Buka
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: PrzebiegłyJeż »

M&#xE5rran pisze:Nikt tu nie powie, bo malo kto studiowal oba kierunki
Dentysto-lekarze atakują.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: a_niap »

a_spo&#x142eczn pisze:Hej, może ktoś dysponuje informacjami, ile osób się dostaje na lek, a ile je kończy (w sensie ile odpada/rezygnuje w trakcie) w zależności od uczelni? Pytam, bo jak dotąd nie udało mi się znaleźć żadnych konkretów. Bardzo proszę o odp.
Nie sugerowałabym się tym, np: na WUMie sporo osób przyjmują w trakcie roku przeniesionych z Lublina czy z innych uczelni, ostatnio coraz więcej, więc może się okazać że więcej osób skończyło studia niż je zaczeło
pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: Gdzie najłatwiej się utrzymać?Wawa/Łódź czy B-stok?

Post autor: pollyanna »

applefan pisze:kaamil mam pytanie ,czy w Wa-wie ,aby coś zaliczyć trzeba mieć taką fotograficzną pamięć ,że raz przeczytasz i to umiesz ,bo ja niestety tak nie mam i się tego obawiam .

moja koleżanka też nie ma, a ciągnie medycynę na wumie od pierwszego roku razem z innym kierunkiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości