stomatologia na słowacji

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
izabela911
Posty: 474
Rejestracja: 4 lip 2013, o 11:39

Re: stomatologia na słowacji

Post autor: izabela911 »

Heeej

Ma ktoś już wyniki egzaminu z poniedziałku w Koszycach Niby mówili że w ciągu 5 dni no ale zwykle bywało to podobno szybciej
animag101
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:03

Re: stomatologia na słowacji

Post autor: animag101 »

Hej wszystkim. Niestety matura z biologii i chemii nie poszła mi w tym roku rewelacyjnie, więc jedyną opcją wydaje się być złożenie podania do Koszyc. Czy ktoś z Was ma może zbiór testów? Zdecydowałam się na ten krok w ostatniej chwili, więc za dużo o studiowaniu w Koszycach nie wiem. Jeżeli ktoś miałby chwilę czasu, a ma wiedzę na ten temat, to proszę o kontakt na [at].pl. Będę wdzięczna Zawsze lepiej dowiedzieć się od kogoś, kto ma z tym do czynienia niż z innych źródeł.
kasia_zol
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2014, o 21:33

Re: stomatologia na słowacji

Post autor: kasia_zol »

Witam! Czy orientuje sie ktoś, jak wyglądają studia stomatologiczne na Słowacji w Koszycach? Jaki jest poziom, czy warto sie przenosić? Czy jest możliwość przeniesienia się po 3 roku z Ukrainy? Dzięki za odp
magdaw77
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2018, o 22:50

Re: stomatologia na słowacji

Post autor: magdaw77 »

Witam
Jest ktoś może ze szczecina na uczelni w Kosicach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość