POMOC

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
doctor_House
Posty: 22
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 20:32

Re: POMOC

Post autor: doctor_House »

A na farmację wystarczy ?
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: POMOC

Post autor: matino3 »

aleksandra0294 pisze:ja mam z 82% biologii i 82% chemii i zaczęłam się obawiać o stacjonarny lek-dent(Lublin lub Białystok) czytając wyniki z matury jakie udało sie osiągnąć bardzo wielu osobom. wśród moich znajomych tez sporo osób poprawiło i to na bardzo wysokie wyniki.
Ci którzy dobrze napisali to jednostki, co roku tak jest Nigdy nie było i nie będzie tak, że w danym roku 90% osób będzie miało bardzo wysokie wyniki. Wyniki to krzywa Gaussa każdego roku, a osoby, którym nie poszło nie chwalą się tym na forum.
Nie wiem jakie są progi na lek-dent, ale dostałabyś się gdzieś na pewno, myślę, że w tym roku to i do Katowic/Szczecina na lekarski dałabyś radę
Awatar użytkownika
aleksandra0294
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:17

Re: POMOC

Post autor: aleksandra0294 »

doctor_House pisze:A na farmację wystarczy ?
myślę ze na farmacje wystarczy bez problemy, ja studiowałam przez kilka miesięcy w lublinie więc wiem jak wyglądały tam progi w zeszłym roku i było to 130 kilka punktów chyba 135? dokładnie nie pamiętam, ale myśle ze jezeli chodzi o farmacje to spokojnie wystarczy
Awatar użytkownika
Sprytny Autobus
Posty: 10
Rejestracja: 4 lip 2014, o 15:30

Re: POMOC

Post autor: Sprytny Autobus »

Mam pytanie- czy jako osoba z wynikami:
Biologia rozszerzona- 88%
Chemia rozszerzona- 87%
Matma podstawowa- 96%
Mam szanse dostać się na lekarski stacjonarny na WUM?

To mój pierwszy post- od czegoś trzeba zacząć
maks234
Posty: 76
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 12:22

Re: POMOC

Post autor: maks234 »

No wystarczy policzyć ile ma się punktów i sprawdzić czy by się dostało w zeszłym roku. Jeśli tak to i w tym
Awatar użytkownika
Sprytny Autobus
Posty: 10
Rejestracja: 4 lip 2014, o 15:30

Re: POMOC

Post autor: Sprytny Autobus »

Już policzyłam i ustaliłam szanse, ale mimo wszystko nadal potrzebuję jakiejś obiektywnej oceny z zewnątrz
Wiem, że powinnam się dostać, jeśli progi się nie zmienią, ale co do tego niestety nie mam pewności.
Awatar użytkownika
eufemizm194
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2013, o 11:21

Re: POMOC

Post autor: eufemizm194 »

Sprytny Autobus, nikt nie ma pewności, ale na Twoim miejscu nie martwiłbym się o to
Smoła
Posty: 127
Rejestracja: 8 cze 2009, o 13:22

Re: POMOC

Post autor: Smoła »

A potem na medycynie pełno takich ludzi, co uczyli się miesiąc, a potem panikują, że nie zdali egzaminu i oczywiście 4-5. Najgorsze, że trwa tak do VI roku.
Awatar użytkownika
Sprytny Autobus
Posty: 10
Rejestracja: 4 lip 2014, o 15:30

Re: POMOC

Post autor: Sprytny Autobus »

Mam, tak jak każdy w moim położeniu prawo do paniki, bo siedziałam rok w domu jak pustelnik w celu poprawienia matury i nie mam zamiaru uczynić tego jeszcze raz, gdyż chcę jeszcze choć trochę przypominać radosną nastolatkę, którą byłam, a nie zgrzybiałą mentalnie starą pannę-kociarę słuchającą rzewnych kawałków Mozarta.
Poza tym dziękuję ci za Twój post. Uznaję go za nie-mainstreamową formę potwierdzenia, że mam jakieś szanse na ten kierunek, i choć jego treść ma charakter sarkastyczny, to przy dogłębnej analizie sprawia przyjemność
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości