Farmacja.

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
pfffsiouxsie
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2014, o 20:42

Farmacja.

Post autor: pfffsiouxsie »

Hej wszystkim, którzy wybierają się na farmację na GUMed. Mam do Was pytanie. Jak sądzicie, czy w tym roku progi na farmację spadną, pozostaną bez zmian czy wzrosną? Matura nie poszła w tym roku tak dobrze jak w ubiegłym, patrząc na średnią krajową, w sumie zdawało nas też o wiele mniej biologię i chemię. Jakie są Wasze prognozy?

Ja mam marne 138 punktów ale niezmiennie wierzę w spadek progu o te 3 punkty. Możliwe, że jestem naiwna
doooma1
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2014, o 23:13

Re: Farmacja.

Post autor: doooma1 »

Hej także mam nadzieję że progi spadną i żyję nadzieją, że się uda Wie ktoś może w jakich odstępach czasowych (mniej więcej) pojawiają się kolejne listy rankingowe?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Farmacja.

Post autor: Mårran »

Z reguly najpierw co tydzien, potem co trzy dni

Pani Buka
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja.

Post autor: kokardka »

pfffsiouxsie, jeżeli brałaś próg 141 z biologa z wątku o progach to też nie możesz mieć pewności, że się tak skończyła rekrutacja, być może ostateczny próg był 140 ale po prostu nikt już nie czekał na GUMed i dlatego ten próg nie został dopisany więc twoja różnica może być mniejsza niż te 3 pkt, powodzenia!
doooma1
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2014, o 23:13

Re: Farmacja.

Post autor: doooma1 »

M&#xE5rran pisze:Z reguly najpierw co tydzien, potem co trzy dni

Dziękuję bardzo za odpowiedź
Awatar użytkownika
pfffsiouxsie
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2014, o 20:42

Re: Farmacja.

Post autor: pfffsiouxsie »

kokardka pisze:pfffsiouxsie, jeżeli brałaś próg 141 z biologa z wątku o progach to też nie możesz mieć pewności, że się tak skończyła rekrutacja, być może ostateczny próg był 140 ale po prostu nikt już nie czekał na GUMed i dlatego ten próg nie został dopisany więc twoja różnica może być mniejsza niż te 3 pkt, powodzenia!
Ten próg znalazlam na stronie GUMedu ale dzięki za słowa otuchy. Może faktycznie istnieje niższy niepisany próg plus jeszcze sie obnizy i sie dostane

Awatar użytkownika
nodame
Posty: 252
Rejestracja: 11 mar 2012, o 10:36

Re: Farmacja.

Post autor: nodame »

Czy jest tu ktoś kto się wybiera? Bo prawdopodobnie dostanę się z pierwszej listy i nie wiem czy składać czy nie
doooma1
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2014, o 23:13

Re: Farmacja.

Post autor: doooma1 »

Zastanawiam się co zrobię z mieszkaniem jeżeli dostanę się we wrześniu
klaudiak91
Posty: 21
Rejestracja: 6 lip 2014, o 21:33

Re: Farmacja.

Post autor: klaudiak91 »

nodame pisze:Czy jest tu ktoś kto się wybiera? Bo prawdopodobnie dostanę się z pierwszej listy i nie wiem czy składać czy nie
Jeśli mnie tylko przyjmą, to się wybieram.
nizni
Posty: 3
Rejestracja: 8 cze 2012, o 20:12

Re: Farmacja.

Post autor: nizni »

Witam

Jeżeli ktoś z Was dostał sie do Gdańska na farmę i nie ma jeszcze zaklepanego pokoju/mieszkania to zapraszam do kontaktu na maila:
[at].com.

Pozdrawiam:))
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość