Farmacja CMUJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
iami
Posty: 55
Rejestracja: 8 lut 2013, o 20:43

Farmacja CMUJ

Post autor: iami »

Czy z 80% z bio i 70% z chemii da radę się tu dostać czy nie ma co płacić?
Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Re: Farmacja CMUJ

Post autor: Fify715 »

W tamtym roku ostatni próg wynosił 158, także raczej 8 punktów nie spadnie chyba. Aczkolwiek ja bym składała. Lepiej zapłacić i się nie dostać, niż później sobie w brodę pluć, że się nie spróbowało, a tu jednak. Może próbuj gdzie indziej ewentualnie?
iami
Posty: 55
Rejestracja: 8 lut 2013, o 20:43

Re: Farmacja CMUJ

Post autor: iami »

Właśnie złożyłam też w inne miejsca, a tu się zastanawiałam czy jest w ogóle sens płacić. No ale i tak spróbowałam, a nóż, widelec się uda
Awatar użytkownika
Slash1994
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2013, o 14:53

Re: Farmacja CMUJ

Post autor: Slash1994 »

Witam!
W tamtym roku 158 punktów wynosiła lista ostatnia z lipca, z której ja się dostałam a potem we wrześniu dzwoni do was telefon z UJ (jeśli się nie dostaliście w lipcu), z pytaniem, czy nadal jesteście zainteresowani i jeśli tak, to mówią kiedy złożyć papiery- ale to dopiero jak zakończy się kampania wrześniowa i zamkną usos- czyli może potrwac gdzieś do 20 września. Prog ostateczny chyba wynosił 155 albo jeszcze i mniej- nie pamiętam na obecną chwile- poszukajcie gdzieś tu na forum.

Pozatym brdzo polecam CMUJ- wydaje mi się, że nie ma tak prostudenckiego wydziału jak Wydział Farmaceutyczny CMUJu. Nigdy krzywdy nie zaznałam od prowadzących itd. Są bardzo wyrozumiali i ludzcy
+ jest tam bardzo dobrze wszystko zorganizowane, więc szybko mozna się ze wszystkim ogarnąć, co jest bardzo cenne bo na innych uczelniach to się nikim nie przejmują : /
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja CMUJ

Post autor: kokardka »

Na forum farmacji CMUJ jest oficjalny próg 2013 w wysokości 153 i tak też mi się obiło o uszy więc myślę, że warto próbować
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja CMUJ

Post autor: mis koala »

Slash1994 pisze:Witam!
Pozatym brdzo polecam CMUJ- wydaje mi się, że nie ma tak prostudenckiego wydziału jak Wydział Farmaceutyczny CMUJu. Nigdy krzywdy nie zaznałam od prowadzących itd. Są bardzo wyrozumiali i ludzcy
+ jest tam bardzo dobrze wszystko zorganizowane, więc szybko mozna się ze wszystkim ogarnąć, co jest bardzo cenne bo na innych uczelniach to się nikim nie przejmują : /
Hhahaah z kim Ty miałaś te zajęcia ? jakaś grupa marzeń powstała czy co
Awatar użytkownika
Slash1994
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2013, o 14:53

Re: Farmacja CMUJ

Post autor: Slash1994 »

mis koala, no proszę cię, jedynie na co narzekałam to może na nawał kolosów w jeden tydzień chyba, że ty należałeś do grupy śmierci z panią W. i panem S. na nieorganicznej, to szczerze współczuje
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja CMUJ

Post autor: mis koala »

Slash1994 pisze:mis koala, no proszę cię, jedynie na co narzekałam to może na nawał kolosów w jeden tydzień chyba, że ty należałeś do grupy śmierci z panią W. i panem S. na nieorganicznej, to szczerze współczuje
Hahaha tak ciotka W była z nami i dupiła nas jeszcze na drugim roku Tak poza tym to chyba rzeczywiście spoko Ci prowadzący, no z organa też może nie to że niemili ale co niektórzy bynajmniej bardzo czepliwi i lekko nieogarnięci
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja CMUJ

Post autor: crist »

No niektórym ludziom zajęcia z panem S. kojarzą się raczej niezbyt dobrze a mnie zawsze bawiły jego anegdotki i naprowadzanie na dobre odpowiedzi, które można było podsłuchać jak inni odpowiadali, szczególnie jak się pracowało odpowiednio blisko jego biurka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość