Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Luiza7
Posty: 28
Rejestracja: 5 lip 2014, o 19:23

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?

Post autor: Luiza7 »

Covered by Roses pisze:Mam pytanko z innej beczki.

Załóżmy, dostaję się na farmację do Lublina na I liście, która jest ogłoszona 11 lipca(piątek). Dokumenty mogę składać do 15 lipca (wtorek). W skład dokumentów wchodzi :

5. zaświadczenie od lekarza medycyny pracy stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia studiów

Teraz pytanie. Jakim cudem mam zrobić sobie przez ten czas badania lekarskie i wyrobić się z ich dostarczeniem do poniedziałku? Na takie badania nie trzeba trochę poczekać?
Zaswiadczenie od lek.med.pracy będziesz mogła donieść na spokojnie po wizycie, komisje przyjmują przez lipiec i sierpień. Moja kuzynka tak miała na wumie. Dostała się na studia w połowie lipca, na wizytę u lekarza med pracy musiała trochę poczekać, ostatecznie dostarczyła do komisji pod koniec lipca, niektórzy przynosili też w sierpniu. Myślę, że uczelnie zdają sobie sprawę, że z terminami do lek med pracy bywa różnie, zwłaszcza państwowo.

ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?

Post autor: ta_domika »

Hej, mam pytanie odnośnie składania dokumentów na WUM. Czy oni zatrzymują sobie wszystkie moje dokumenty, czy wiozę je tylko z wglądu i zabieram?
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?

Post autor: ta_domika »

ta_domika pisze:Hej, mam pytanie odnośnie składania dokumentów na WUM. Czy oni zatrzymują sobie wszystkie moje dokumenty, czy wiozę je tylko z wglądu i zabieram?
miało być do
Awatar użytkownika
daftpunk
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:53

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?

Post autor: daftpunk »

ta_domika pisze:
ta_domika pisze:Hej, mam pytanie odnośnie składania dokumentów na WUM. Czy oni zatrzymują sobie wszystkie moje dokumenty, czy wiozę je tylko z wglądu i zabieram?
miało być do

musisz mieć kserokopie, oni to sobie potwierdzają na podstawie oryginałów, które Ci oddadzą:)
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?

Post autor: ta_domika »

daftpunk, bardzo dziękuję za odpowiedź!
Awatar użytkownika
mentalistgirl
Posty: 16
Rejestracja: 3 sie 2013, o 19:57

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?

Post autor: mentalistgirl »

Hej, mam pytanie. Czy listy na uczelniach są też ogłaszane w sierpniu? czy można sobie spokojnie gdzieś wyskoczyć na odpoczynek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości