FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

byłoby to lepsze rozwiązanie z perspektywy czasu, nikt się nie spodziewał że będą jakieś głupie spiny z powodu utworzenia grupy w sposób, w jaki odbywało się to też wcześniej, no ale trudno, wierzę że jakoś się to wyjaśni (albo nie będzie dalej rozgrzebywane)
żona_rycerza
Posty: 41
Rejestracja: 15 lip 2014, o 16:06

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: żona_rycerza »

Ty chyba właśnie mówiłas o bajzlu kiedy jakaś dziołcha z kosmy założyła grupę dla swojego roku
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: klakiereq »

Dziewczyny chciały się dowartościować, tylko nie wzięły pod uwagę tego, że tak dużo osób z innych roczników to przeczyta. One jeszcze nie wiedzą, kto będzie tematem żartów na uczelni w październiku.
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

TAK JAK WYŻEJ.z perspektywy czasu
wtedy grupa już była załozona przez kogośtam, ludzie już tam coś pisali (i to nie były tylko oferty), więc wydawało mi się, że jeśli grupa się rozwija to po co tworzyć kolejną.
żona_rycerza
Posty: 41
Rejestracja: 15 lip 2014, o 16:06

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: żona_rycerza »

Chemiolka, Widocznie sie myliłas
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

widocznie
kozik25
Posty: 8
Rejestracja: 23 lip 2014, o 07:16

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: kozik25 »

a jak myslicie do ilu spadną progi?
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

tak ok 133?
kozik25
Posty: 8
Rejestracja: 23 lip 2014, o 07:16

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: kozik25 »

ja mam 131 to wątpie że się dostane:(
chemiOlka
Posty: 110
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 22:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: chemiOlka »

mi się wydaje,że masz szansę, w tym roku szybciej spadają progi niż w zeszłym
maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: maarynikaa »

chemiOlka, nie, mylisz się. ta grupa nie jest prowadzona jak dla poprzednich roczników. jestem na 3 roku, nikt ze starszych nam jej nie zakladał, nikt ze starszych nie spamował ogloszeniami
i tak dla pszyszlych pokoleń, do ogłoszeń służą tablice w akademiku, ewentualnie strona na facebooku OGŁOSZENIA O KUPNIE SPRZEDAŻY, KUPNIE,WYMIANIE ITP. ŚUM

Myślicie że jesteście takie mądre, bo przeszlyście 2 rok. Także ten. POWODZENIA NA ORGANACH, MIKROBACH I BIOCHEMII. Dopiero wtedy poczujecie jak bardzo jesteście w błędzie, życząc ludziom najgorszego.
alpen
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:59

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: alpen »

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale naszą grupę (II roku) założył kolega z II roku, Maciek. I były tam ogłoszenia odnośnie materiałów, zielników, ewentualnie mieszkań. Nikt z nas nie robił z tego problemu. Chyba, że coś źle mówię, poprawcie mnie?

Nie komentuje dyskusji, bo uważam, że w wakacje są inne lepsze zajęcia niż wykłócanie się na forum związanym ze studiami. Czytam tylko i śmieję się z zupełnego megazaangażowania i braku dystansu. ^^
Co do materiałów, straszenie I roku prowadzącymi i wypisywanie, że bez tych nieocenionych notatek sobie nie poradzą jest owszem, przesadą. Ale serio, 85% roku kupuje materiały i z nich korzysta, bo prawda jest taka, że są dość potrzebne. Chyba, że ktoś ma czas i ochotę uczyć się z książek i samemu takie notatki robić, to owszem. Albo że wystarczy mu to, co jest wrzucane na maila. Takie jest przynajmniej moje zdanie i osób, które znam z mojego roku.
żona_rycerza
Posty: 41
Rejestracja: 15 lip 2014, o 16:06

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: żona_rycerza »

Dziecinada która życzy najgorszego bo ktoś nie chce kupić drogich materiałów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości