kursy przygotowawcze do matury

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Alaa
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 17:38

kursy przygotowawcze do matury

Post autor: Alaa »

Cześć wam
Skończyłam 2 klasę LO chciałabym dostać się na medycynę za rok i myślę o jakimś kursie przygotowawczym. Czytałam o indeksie , mituricie oraz znalazłam propozycje z uniwersytetów medycznych. Co sądzicie o tym?
Umiem sama usiąść do książek i się uczyć, ale boję się, że na medycynę może to być za mało
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: kursy przygotowawcze do matury

Post autor: york »

jeśli nie masz problemu z samodzielną nauką, to odpuść sobie wszelkiego typu kursy, ewentualnie z biologii możesz sobie wziąć kilka lekcji z nauczycielem poprawiającym matury, żeby zwrócił Ci uwagę na formułowanie odpowiedzi
Alaa
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 17:38

Re: kursy przygotowawcze do matury

Post autor: Alaa »

Nawet na te kursy w uczelniach medycznych nie warto?

Joteczka
Posty: 36
Rejestracja: 26 lip 2014, o 21:16

Re: kursy przygotowawcze do matury

Post autor: Joteczka »

Na medycznej byłam na kilku zajęciach z kursu. Wg mnie słabe. Dużo zależy od Was. Ewentualnie prywatnie. Na privie mogę z Poznania polecić nauczycielkę. Z biologii miałam 90% po kilku miesiącach zajęć. Z chemii nie chodziłam bo nie było terminów ale koleżanka miała 95%. Ja skopałam - uczyłam się sama. Miałam 81%. Zanim zaczęłam tam chodzić na biologię byłam na bezpłatnej lekcji próbnej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości