Farmacja 2014 :)

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: chryzolaminaryna »

Ja się o swoje przyjęcie absolutnie nie martwie i nie martwiłam. dziwię się tylko, że ludzie będąc niewiele pod kreską boją się, że się nie dostaną.

Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: kokardka »

chryzolaminaryna, dokładnie, tym bardziej że to nie koniec września a koniec lipca
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: chryzolaminaryna »

Otóż to. Zawsze myślałam, ze jestem panikarą, ale jednak nie jest ze mną tak źle.
żeby nie było, nikogo nie hejtuję.

Akseroftol
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2014, o 11:06

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Akseroftol »

Zależało mi tylko, żeby nie zamknęli w lipcu tak wcześnie jak we Wrocławiu
chryzolaminaryna
Posty: 174
Rejestracja: 6 cze 2014, o 10:11

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: chryzolaminaryna »

Wrocław i tak pewnie jeszcze ruszy we wrześniu.

Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: kokardka »

chryzolaminaryna, we wrześniu na pewno ruszy, bardzo rzadko się zdarza żeby rekrutacja finalnie zakończyła się w lipcu.
Awatar użytkownika
pfffsiouxsie
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2014, o 20:42

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: pfffsiouxsie »

ldzie, ja jestem 90 pod kreska na Gumedzie, wiec moge sie stresowac, choc nie robie tego, bo to i tak nic nie zmieni. zazdroszcze tym, ktorzy sie juz podpstawali albo sa np 5 na rezerwowej. coz za cudowne uczucie musi przepelniac wasze serca ja sprawdzam co jakis czas te listy i niby sie ludze, ze sie dostane ale to naprawde jest czekanie na jakis cud D ale powiem Wam, ze mimo wszystko nadzieja umiera ostatnia we.mnie zyje nadal. takze spokojnie i bez spinki

klaudiak91
Posty: 21
Rejestracja: 6 lip 2014, o 21:33

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: klaudiak91 »

Jakie dane trzeba podac w tym formularzu podania, który trzeba wypelnic on-line a potem wydrukować i wysłać do Gdańska? Prawdopodobnie w następnej turze się dostanę na GUM, ale wyjeżdżam i chyba zostawię papiery znajomym. Myślicie, że skoro lista ogłaszana 5.08 (wtorek), to dadzą czas na dostarczenie dokumentów aż do piątku?

Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: Lika »

Nie wiem jak to na Gumedzie, ale to całkiem możliwe (chociaż np WUM dla drugiej i kolejnych list dawał jeden dzień na dowiezienie).

A z tym zostawianiem dokumentów znajomym to upewnij się czy wystarczy zwykłe upoważnienie, czy musisz notarialnie, itd.
marcado
Posty: 30
Rejestracja: 3 cze 2013, o 18:10

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: marcado »

Powiedzcie mi. Szukacie już mieszkań? Jestem w Holandii, w pracy, i obawiam się, że w połowie sierpnia/na przełomie września mogę już nie znaleźć dobrej oferty.
Awatar użytkownika
monahaa
Posty: 85
Rejestracja: 6 lip 2014, o 18:40

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: monahaa »

marcado pisze:Powiedzcie mi. Szukacie już mieszkań? Jestem w Holandii, w pracy, i obawiam się, że w połowie sierpnia/na przełomie września mogę już nie znaleźć dobrej oferty.
Ja już mam, nie będę bezdomna w tej Łodzi
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: mis koala »

Na pewno jakieś znajdziesz, może nawet całkiem tanio, ale wątpię żeby blisko uczelni bo takie rozchodzą się w mgnieniu oka Może wyslij kogoś z rodizny na zwiady i w poszukwaniu
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja 2014 :)

Post autor: kokardka »

Ja się dostałam w zeszłym roku dopiero jakoś 3-6 września i mieszkania szukałam jakoś koło 15 września i dałam radę, nie mieszkam pod mostem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości