Lublin, kierunek lekarski, studenci I roku - mieszkanie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
joanna024
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2014, o 15:52

Lublin, kierunek lekarski, studenci I roku - mieszkanie

Post autor: joanna024 »

Poszukuję osób, które wybierają się na UM i są w trakcie szukania pokoju do wynajęcia. Chętnie wynajmę z kimś mieszkanie, ponieważ są lepsze i tańsze oferty, gdy szuka 2, 3, bądź 4-pokojowego lokum. Razem zawsze raźniej!
kater11
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:37

Re: Lublin, kierunek lekarski, studenci I roku - mieszkanie

Post autor: kater11 »

Ja bardzo chętnie bym się zgodził na jakieś mieszkanie 3-4 osoby) bo inaczej będę brał akademik.

kabomba
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2014, o 23:21

Re: Lublin, kierunek lekarski, studenci I roku - mieszkanie

Post autor: kabomba »

Ja też jestem chętna, ale jeszcze sie nie dostalam xd mam 142 pkt i chce sie dostac na farmacje. Jeśli uważacie, że mam szans się dostać to możecie mnie wziąć pod uwagę

Dagaaaa
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2014, o 21:26

Re: Lublin, kierunek lekarski, studenci I roku - mieszkanie

Post autor: Dagaaaa »

Cześć, jestem studentką 1 roku medycyny i również szukam mieszkania czy pokoju 1os, ale kurczę, ciężko coś fajnego znaleźć w przystępnej cenie. Zależy mi również bardzo na współlokatorkach z 1 roku leku, wiadomo 1 rok jest ciężki więc, czy to wspólna nauka, czy łapanie doła - razem zawsze raźniej
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: Lublin, kierunek lekarski, studenci I roku - mieszkanie

Post autor: baartku »

Razem z bratem blizniakiem tez chcemy szukac mieszkania. Jestesmy na drugim roku weterynarii. W sumie fajnie byloby mieszkac z kims z leku jestesmy spokojni, nastawieni na dobra atmosfere w mieszkaniu, bardzo nie imprezujemy, chociaz wiadomo, ze nie tylko nauka czlowiek zyje chodzi o to, zeby w mieszkaniu byl klimacik i zeby kazdy byl zadowolony jesli znalazlby sie ktos chetny to mysle, ze uda sie znalezc fajne mieszkanie w dobrej lokalizacji dla kazdego z nas my juz troche Lublin znamy wiec bedzie latwiej

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości