FARMACJA ŁÓDŹ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Aith
Posty: 300
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:20

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: Aith »

No właśnie chyba nie mamy A fajnie by było się jakoś zintegrować, by początki nie były takie trudne. W końcu w kupie raźniej
Awatar użytkownika
MadameM
Posty: 63
Rejestracja: 1 maja 2013, o 10:59

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: MadameM »

O, dziękuję Także z niecierpliwością czekam zaakceptowanie mojej prośby o dołączenie
jedendwa
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2014, o 20:08

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: jedendwa »

halo! może jest ktoś zaczynający farmację w Łodzi w tym roku? I może szuka współlokatora do mieszkania?:)
muzaa
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2014, o 09:53

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: muzaa »

Hej ja zaczynam )) malo nas z Łodzi jak narazie. . Niestety nie przygarne Cie bo mieszkanie juz mam zaklepane, ale spoko cos znajdziesz na pewno :d

Awatar użytkownika
dontgiveup
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2012, o 18:08

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: dontgiveup »

Ja też w tym roku zaczynam Ale chyba raczej składam papiery o akademik
melancholia_
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2014, o 21:12

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: melancholia_ »

Ja też w tym roku zaczynam farmację na UMedzie w Łodzi fajnie, że w końcu powstała grupa na fejsie, wypadałoby się jakoś zacząć integrować dysponuje ktoś już notatkami na I rok? A tak w ogóle to jestem zdziwiona takim znacznym spadkiem progów na łódzką farmację w porównaniu z poprzednimi latami
muzaa
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2014, o 09:53

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: muzaa »

melancholia_ zgadzam sie co do integracji a co do progow to rowniez jestem w szoku, niesamowite uczucie dostac sie z pierwszej listy

jamajka
Posty: 64
Rejestracja: 9 lip 2013, o 09:52

Re: FARMACJA ŁÓDŹ

Post autor: jamajka »

Sprzedam materiały na I rok farmacji. Więcej informacji na priv.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości