Podręczniki do chemii nieorganicznej

Forum chemiczne dotyczące wszystkich związków chemicznych, w których nie występuje wiązanie węgiel-wodór
Awatar użytkownika
monalie
Posty: 17
Rejestracja: 8 gru 2013, o 14:32

Re: Podręczniki do chemii nieorganicznej

Post autor: monalie »

Witam,
Poszukuje jakiegoś dobrego skryptu w pdf do chemii nieorganicznej d Słyszałam że podobno skrypt UJ jest bardzo dobry, jaka jest wasza opinia? I jeśli ktoś ma w pdf jakieś dobre i naprawde przydatne materiały z chemii nieorg. w pdf to też chętnie przyjmę
Marini44
Posty: 10
Rejestracja: 23 gru 2013, o 20:24

Re: Podręczniki do chemii nieorganicznej

Post autor: Marini44 »

Ludziska skąd są te zadania
Doświadczenia chemiczne związane z doświadczeniami 1 .2 3 .4
BOMBA!
pokres
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2014, o 19:47

Re: Podręczniki do chemii nieorganicznej

Post autor: pokres »

Witam, mam pytanie, czy wiecie z jakiego zbioru lub ksiazki jest ten sprawdzian?, potrzebuje z działu kinetyka chemiczna, bardzo pobobają mi sie te zadania, a akurat ten dział jest wyjatkowo trudny dla mnie, a tu są fajne zadanie )

Dziekuje za pomoc )
Gokuu1
Posty: 134
Rejestracja: 18 mar 2013, o 19:14

Re: Podręczniki do chemii nieorganicznej

Post autor: Gokuu1 »

Mam takie pytanie , jaka jest najlepsza ksiązka ogólnodostępna do chemii nieorganicznej , chodzi mi tu o cześć teoretyczna czyli wszystkie pierwiastki ich związki zastosowania , oraz jakieś i specjalne cechy ponieważ mam egzamin z nieorganicznej a chciałbym poszerzyć wiedzę zeby wiedzieć większość najpotrzebniejszych rzeczy i jakoś to zrozumieć , bo uczenie się wszystkich reakcji dla danego pierwiastka , gdzie jest ich multum jest chyba bezsensu


Jeśli ktoś moze coś zaproponować będę wdzieczny) Pozdrawiam
ewa_93
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 16:23

Re: Podręczniki do chemii nieorganicznej

Post autor: ewa_93 »

hej, przepraszam Was za spam
Jeśli ktoś by chciał mam do sprzedania książki do chemii nieorganicznej Bielańskiego PWN Tom 1 i 2 za 65 zł komplet, Łódź lub Wrocław możliwy odbiór osobisty, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Podręczniki do chemii nieorganicznej

Post autor: Smile_Forever »

Najbardziej znaną i rozpowszechnioną jest Chemia nieorganiczna Bielańskiego, polecam również Kolditza jako bardziej ambitną lekturę. Nie wiem, jakie konkretnie zagadnienia Cię obowiązują i na jakim stopniu trudności, ale mimo wszystko uważam, że te pozycje literatury będą przydatne .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości