Koszyce- egzamin 23.06.2014.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cegiełka5
Posty: 3
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 18:06

Re: Koszyce- egzamin 23.06.2014.

Post autor: cegiełka5 »

Z tą wpłatą na studia to pewne? Mam wyniki dopiero od wczoraj. Wcześniej gdzieś była informacja, że po wynikach jest jakiś czas po którym ta opłata powinna być uiszczona i chyba był większy niż 3 dni robocze o.O
Awatar użytkownika
bsta
Posty: 35
Rejestracja: 18 maja 2014, o 23:01

Re: Koszyce- egzamin 23.06.2014.

Post autor: bsta »

Wpłata ma wpłynąć na konto uczenli najpóźniej w dniu rejestracji.
wojtek741
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2013, o 14:55

Re: Koszyce- egzamin 23.06.2014.

Post autor: wojtek741 »

Ok najpóźniej w dniu rejestracji ale po dostaniu wyników raczej nikt nie dostał żadnej wiadomości co dalej tak jak mieli to ludzie czerwcowego egzaminu:) powinien przyjść login i hasło do systemu informacje i rozpoczęciu nawet o tej rejestracji, nr kont na przelewy! Pisze do nich maile choć i tak wiem ze mają straszny piepsznik ale brak odzewu! Co mam dalej robić pomocy!

cegiełka5
Posty: 3
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 18:06

Re: Koszyce- egzamin 23.06.2014.

Post autor: cegiełka5 »

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Wyniki w czwartek o 18 i zero jakichkolwiek innych informacji, a na maile i telefony nie odpowiadają. Na stronie z pewnych rzeczy do zrobienia najpóźniej w dniu rejestracji były jedynie 3 dodatkowe rzeczy do wysłania (CV etc), ale zupełnie nie wiem, co z resztą. Jesli ktoś jeszcze zdawał w sierpniu, odzywajcie się! Może komuś się udało dowiedzieć czegoś wcześniej.
wojtek741
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2013, o 14:55

Re: Koszyce- egzamin 23.06.2014.

Post autor: wojtek741 »

Wg mnie są 2 opcje:
a) czekać cierpliwie aż coś przyślą i mieć nadzieje że bd to dla nas korzystne:)
b) wpłacić kasę, wziąć potwierdzenia przelewów i resztę papierów o ile ktoś ich nie wysłał już wcześniej pojechać na te rejestrację i tez mieć nadzieje ze bd dobrze^^

Jeśli chodzi o przelewy to o ile z Library Deposit i Tuition Fee jest sprawa jasna skąd wziąć (bo jest na stronce) to z Student Card nikt nam nie wysłał^^
wojtek741
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2013, o 14:55

Re: Koszyce- egzamin 23.06.2014.

Post autor: wojtek741 »

ok ja dostałem maila od Jany ze mnie przyjęli:) jesli chcecie jakies info albo szukacie mieszkania piszcie na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości