TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
unimat1
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2014, o 23:18

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: unimat1 »

Był ktoś już składać dokumenty w Tarnopolu albo na rozmowach kwalifikacyjnych ?
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: Tarnopolanin »

Kochani!

Kilka ważnych informacji!

Jesteśmy właśnie po pierwszej turze rozmów kwalifikacyjnych. Przebiegła ona pomyślnie i jestem bardzo zadowolony z poziom, jaki zaprezentowali pierwsi kandydaci. Jeśli dalej tak pójdzie, to szykuje się naprawdę bardzo mocny rok. Myślę, że z takim składem spokojnie można myśleć u skończeniu studiów na Ukrainie w Tarnopolu. Bez problemu zda się wtedy nostryfikację, bo przecież wcale ona nie jest taka straszna. Jest to normalny egzamin sprawdzający wiedzę i jeśli ktoś całe studia ciężko pracuje, to nie ma później problemu ze zdaniem:)

Kolejne tury rozmów kwalifikacyjnych odbędą się z końcem czerwca- jeśli jesteś zainteresowany NAPISZ!

BARDZO WAŻNE!

W zeszłym roku przyjechało do Tarnopola około 70 studentów z Afryki. Jak wiecie, takie osoby, aby mogły podjąć naukę na Ukrainie muszą odbyć obowiązkowy roczny kurs przygotowawczy m.in. z języka ukraińskiego. Osoby te zakończyły właśnie kurs przygotowawczy i są już pełnoprawnymi studentami 1 roku na rok akademicki 2014/15! Maksymalna ilość osób na wydziale English Division to 150!

Szczerze mówiąc do tej pory nie było takiej sytuacji, a liczba miejsc nie była aż tak ograniczona! Dlatego nie ma co zwlekać i należy jak najszybciej składać papiery i podchodzić do egzaminów wstępnych, aby wasze miejsce na TDMU było pewne!
Należy pamiętać, ze osoby korzystające z mojej pomocy mają pierwszeństwo dostania się choćby dlatego, że organizuję grupowe wyjazdy do Tarnopola, a proces składania dokumentów i istotny proces wyrabiani zaproszeń wizowych jest znacznie przyśpieszony!

Kolejna bardzo istotna kwestia- ZAPROSZENIE!

Jak pewnie wiecie od tego roku wyrobienie zaproszenia jest odpłatne. Nie jest to jedyny problem. Otóż cała procedura wyrobienia takiego zaproszenia została bardzo skomplikowana. Do tej pory wyrabialiśmy takie zaproszenie od ręki w dziekanacie i od razu po rozmowie kwalifikacyjnej wydawaliśmy kandydatowi. Od tego roku te zaproszenia wyrabiane są w Kijowie! Po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej wysyłamy dokumenty do Kijowa, ten wyrabia wstępne zaproszenie wraz z indywidualnym numerem studenta. Dopiero wtedy można uiścić opłatę za zaproszenie! (UWAGA! Nie ma możliwości dokonania opłaty z Polski!) Po zaksięgowaniu pieniędzy Kijów odsyła gotowe zaproszenie do dziekanatu w Tarnopolu! Odbiór zaproszenia jest tylko i wyłącznie OSOBISTY lub może to zrobić zarejestrowana, legalnie działająca firma- w tym przypadku JA.
Reasumując: Kandydaci, którzy idą do Tarnopola na własną rękę muszą przyjechać do Tarnopola minimum 3 razy. Jeśli jednak ktoś korzysta z mojej pomocy cały proces jest pomijany, ponieważ ja mam prawo do opłaty za zaproszenie oraz do jego odebrania!



W razie jakichkolwiek pytań piszcie lub dzwońcie!

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że komuś nie odpisałem na maila to znaczy, że go nie dostałem! Mam dostęp do internetu praktycznie 24h/dobę i odpisuję na każdego maila. Ostatnio jednak otrzymałem kilka informacji, z których wynika, że niektóre maila do mnie nie dochodzą! W takim przypadku proszę o kontakt telefoniczny!
wazneprzeczytaj
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2014, o 12:34

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: wazneprzeczytaj »

Hej:)
Postanowiłam zostawić na tym forum wiadomość dla potomnych
Jestem świeżo upieczoną studentką medycyny w Tarnopolu
Po pierwsze primo, dziękuję Panu Arkowi, nie mogliśmy trafić w lepsze ręce, dojechaliśmy w środku nocy i wszystko było już zorganizowane, zostaliśmy odebrani, czekała taksówka, zakwaterowani w hotelu, dowiezieni do dziekanatu na rozmowę, koniecznie zróbcie pytania, które dostaniecie od P.Arka bo u mnie 2 z nich się powtórzyły:))))) reszta dnia też idealnie zorganizowana , został wybór mieszkania, więc jeśli ktoś szuka miłej współlokatorki to niech napisze Nie chcę już więcej słodzić ale naprawdę dziękuję Panie Arku, mam nadzieję,że Pan to przeczyta i że w jakiś sposób się Panu odwdzięczę za pomoc, bez Pana nie byłoby tak kolorowo! P.S. pozdrowienia od rodziców:)))))):))))))))))))))))
Jeśli ktoś szuka współlokatorki to niech napisze!
Widzimy się we wrześni! muah
1rokmed
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2014, o 11:39

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: 1rokmed »

Ja też już jestem po i przylaczam sie do podziękowań dla Pana Arka!
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: Mr_Sandman »

Jest jeszcze możliwość rekrutacji do Tarnopola?
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: Tarnopolanin »

Mr_Sandman pisze:Jest jeszcze możliwość rekrutacji do Tarnopola?
Tak, jest jeszcze możliwość przystąpienia do procesu rekrutacji, jednak liczba wolnych miejsc maleje z dnia na dzień.
Lipiec to co roku okres, w którym zainteresowanie studiami na Ukrainie jest największe i właśnie wtedy przyjmujemy największą liczbę studentów na Nasz Uniwersytet.

Jestem właśnie po 2 turze rozmów kwalifikacyjnych. Kolejna tura rozpoczyna się w od 15 lipca. Jest jest to termin zarezerwowany tylko i wyłącznie dla moich kandydatów i aby móc podejść do egzaminu wstępnego w tym czasie należy maksymalnie do 13.07 wpisać się na listę kandydatów. Bez obecności na liście nie ma możliwości przystąpienia do rozmowy kwalifikacyjnej.

UWAGA! Pozostało już tylko 50 wolnych miejsc. Jest to 1/3 całego English Division na rok 2014/15. Jest realna możliwość, że 3 tura rozmów kwalifikacyjnych zamknie rekrutację.

Wszelkie pytania proszę kierować przez formularz zgłoszeniowy - ZAKŁADKA KONTAKT na mojej stronie lub najlepiej telefoniczny, ponieważ przez ogromną liczbę maili nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco.

Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: Tarnopolanin »

W związku z bardzo małą liczbą wolnych miejsc stworzyliśmy dla Was specjalną ofertę- tzw. SZYBKA REKRUTACJA. Polega ona na tym, że jedyne co musicie zrobić to wysłać do nas skany 4 dokumentów tj:

1. Skan 1 strony paszportu
2. Skan świadectwa ukończenia LO
3. Wypełniony formularz rekrutacyjny
4. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na mojej stronie

Pamiętajcie, że byłem kiedyś studentem TDMU dlatego bardzo dobrze znam miasto Tarnopol oraz całą kadrę uniwersytecką. Po 3 latach postanowiłem przenieść się do Polski, dlatego też bardzo dobrze znane są mi procedury przenosin i chętnie pomagam doradzić jak i gdzie najlepiej złożyć dokumenty.

Planuję również aplikować na doktorat w kilki Polskich UM, dlatego niewykluczone, że spotkamy się wkrótce na ćwiczeniach:)
Klara_
Posty: 2
Rejestracja: 7 sie 2014, o 12:03

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: Klara_ »

Hej, ja również zaczynam studia w Tarnopolu, czy jest ktoś kto szuka współlokatorki? Lub zna kogoś kto mógłby mi pomóc w znalezieniu mieszkania? Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: Tarnopolanin »

Jeśli ktoś by nie wiedział, to przypominam, że rekrutacja na Naszym uniwersytecie wciąż trwa!
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: Mr_Sandman »

Jeszcze jest szansa rekrutacji na lekarski do Tarnopola?
Awatar użytkownika
Tarnopolanin
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2011, o 08:21

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: Tarnopolanin »

Tak, jak najbardziej.
kingad
Posty: 36
Rejestracja: 1 mar 2014, o 18:41

Re: TARNOPOL 2014 zachodnia Ukraina

Post autor: kingad »

Tarnopolanin mógłbyś podać maila

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości