Podział na grupy - lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
biolog2ksiazki
Posty: 5
Rejestracja: 1 sie 2014, o 11:19

Podział na grupy - lek

Post autor: biolog2ksiazki »

Witajcie, tak jak w temacie. Kiedy będzie można sprawdzić do jakiej grupy zostało się przydzielonym? Plan zajęć dla wszystkich (z I roku) już jest, stąd te pytanie. No i gdzie będzie można to sprawdzić? Mówię o leku.
artur_k
Posty: 6
Rejestracja: 5 sie 2014, o 13:09

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: artur_k »

A gdzie jest ten plan zajęć?
artur_k
Posty: 6
Rejestracja: 5 sie 2014, o 13:09

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: artur_k »

Okej, mam. Nie mam możliwości edycji postów.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: Agher »

Podział na grupy zwykle był wywieszany na tablicy ogłoszeń przed dziekanatem, po tym jak się zakończy rekrutacja czyli pod koniec września.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: chevelle »

Pamiętam, że u mnie szkolenie biblioteczne było w piątek, a lista miała być w poniedziałek. Wszyscy czekali, chodzili, sprawdzali, a w końcu dali we wtorek, czy tam nawet w środę Czyli koło 25-26 września. W sumie nie ma co tak wyczekiwać tej listy, anatomię i tak każdy ma w ten sam dzień, więc można się spokojnie dzień-dwa wcześniej trochę pouczyć, na wszystkich innych ćwiczeniach raczej nic nie wymagają tak od razu.
Awatar użytkownika
preandpost
Posty: 16
Rejestracja: 10 lip 2013, o 23:56

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: preandpost »

Czy kryterium, według którego przypisuje się do grup jest język angielski?
Nie zdawałem go na maturze, więc według tego trafię do ostatnich grup, prawda?
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: Agher »

preandpost pisze:Czy kryterium, według którego przypisuje się do grup jest język angielski?
Nie zdawałem go na maturze, więc według tego trafię do ostatnich grup, prawda?

Co roku jest inaczej, co roku dziekanat niby komuś tam przekazał, że jakieś kryteria obowiązują, a życie wszystko weryfikuje, ale zwykle faktycznie osoby które zdawały na maturze inny język niż angielski trafiały do ostatniej grupy

Yates
Posty: 75
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:49

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: Yates »

A powiedzice jest jakaa różnica między np. pierwsza a ostatnia grupa?
Mówiąc o zdawaniu na maturze angielskiego to masz na myśli rozszerzenie czy podstawę ?

Dzięki za odpowiedź

Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: Alra »

Heh, do końca nie wiadomo, jak oni te grupy rozdzielają. Niby ma na to duży wpływ twój wynik z matury z angielskiego, w tym poziom, na którym go zdawałeś.
W praktyce wygląda to tak, że, np. ja zdawałam podstawę, a za mną w grupie jest kilkanaście osób, które zdawały rozszerzenie (nie porządkują alfabetycznie P). We wcześniejszych grupach też zdarzają się osoby, które zdawały podstawę, więc trochę ta teoria szwankuje. Raczej trzeba się nastawić na losowość trafienia do tej czy innej grupy.
Różnica jest taka, że każda ma inny plan (w sensie z A, B, C, D, bo te dzielą się na mniejsze, około 17-osobowe grupy ćwiczeniowe - z wielu przedmiotów podgrupy z danej literki mają identyczny plan, tylko zajęcia w innych salach, z innymi prowadzącymi itepe). W sumie to tyle, nie ma co się martwić, jak się trafi do ostatniej .
Yates
Posty: 75
Rejestracja: 25 gru 2013, o 10:49

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: Yates »

Dzieki za pomoc, bo zdaje mature na rozszerzeniu z biologii i chemii, a język na podstawie i stąd moje pytanie
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Podział na grupy - lek

Post autor: Agher »

Bardzo duzo osob zdaje na podstawie jezyk, takze bez nerwow.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości