Temat dla poszukujących współlokatorów.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Fructis
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2014, o 16:20

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Fructis »

Hej, jestem studentką I roku stomatologii i poszukuję współlokatorki, najchętniej również studentki stomy/leku do dwupokojowego mieszkania w pobliżu uczelni, które wspólnie znajdziemy. D Jestem spokojna i bezkonfliktowa, nie palę. Chętnie też dołączę do kogoś, kto ma już jakieś mieszkanko na oku. Zależy mi jednak na oddzielnym pokoju i niskich kosztach. )
Jannx
Posty: 368
Rejestracja: 12 sty 2011, o 16:15

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Jannx »

Ogłoszenie nadal aktualne, ew. możemy połączyć z kimś siły i szukać wspólnie czegoś innego
dżastin
Posty: 198
Rejestracja: 6 lip 2012, o 22:37

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: dżastin »

Hej
Mogę wam podpowiedzieć, że niedługo na gratce (!), tablicy bądź gumtree pojawią się ogłoszenia dotyczące dwóch pokoi na Niecałej (idealna lokalizacja!) jeden będzie 2os, drugi 1os. Nie wiem dokładnie kiedy, bo właściciel się nie określił. Także jeżeli ktoś był zainteresowany to przeglądajcie oferty i wyszukujcie tych na ulicy Niecałej.
rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: rkgreen »

Hej, hej!
Szukam osoby, ktora szuka pokoju do wynajęcia. Wynajmuje trzypokojowe mieszkanie (87m2) w dobrej lokalizacji (ok. 15 min) od Anatomicum. Wszystkie pokoje sa samodzielne, z oknem lub dwoma, częściowo umeblowane. Budynek dwupietrowy, ocieplony, odmalowany. Na przeciwko znajduje sie fresh market i apteka, 200-300m dalej netto i lidl. Chętnych zapraszam na pw ) Dobra cena, lokalizacja, metraż Polecam!

maryxx
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 11:37

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: maryxx »

Hej ! Ja również szukam dwóch fajnych współlokatorek do pokoi jednoosobowych. Mieszkanko jest 3-pokojowe, bardzo przestronne ( 76 m2 ) , w pełni umeblowane, same jedynki ( jeden zamieszkały przeze mnie ). Całość jest odnowiona. Bardzo dobra lokalizacja – wszędzie w miarę blisko, dobra komunikacja miejska.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Trzyszcz »

Kto by chciał mieszkać w pokoju z Trzyszczem? ^^
maryxx
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 11:37

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: maryxx »

maryxx pisze:Hej ! Ja również szukam dwóch fajnych współlokatorek do pokoi jednoosobowych.
Oferta już niestety nieaktualna!
joanna_2407
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2014, o 23:43

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: joanna_2407 »

hej, hej! czy znajdzie się ktoś chętny do wynajęcia pokoju jednoosobowego? szukam współlokatorki najlepiej osoba wybierająca się na stomatologię na UMP więcej informacji - pw.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Trzyszcz »

Wolne miejsce w pokoju dwuosobowym, osiedle Kosmonautów. Więcej na pw
Wojtek Sierocki
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2015, o 16:30

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: Wojtek Sierocki »

Hej!

My kończymy właśnie 2 rok lekarskiego i wynajmujemy mieszkanie na Sczanieckiej, około 10 minut drogi od Anatomicum, 15 od Biblioteki ( co się przydaje ), a pół minuty od parku Arena, gdzie jest ślicznie. Dodatkowo 10 minut pieszo do Dworca Głównego czynią tą lokalizację naprawdę bardzo fajną dla studentów naszego Uniwersytetu

Mieszkanie świeżo wyremontowane, piękne, wyposażone we wszystko co potrzebne do życia na przyzwoitym poziomie, przestronne, 100m^2 z ogromną i jasną kuchnią, która może również z powodzeniem służyć jako salon.

Składa się z czterech pokojów i to właśnie jeden z nich oferujemy na wynajem dla jednej osoby, lecz rozważymy również chętnych do wprowadzenia się we dwójkę. Cena to 900 zł/miesiąc z absolutnie wszystkim. W przypadku 2 osób byłoby to 450 zł na osobę. Za wakacje (lipiec, sierpień) płacimy mniej.

My jesteśmy z kolei dwoma studentami i studentką II roku lekarskiego. Cenimy sobie dobrą kuchnię, poczucie humoru, jesteśmy weseli i komunikatywni, więc zapewniamy również w pakiecie super atmosferę Jeśli dopiero co przychodzisz na Uczelnię - z przyjemnością dostaniesz od nas w pakiecie wszystkie rady, protipy, lifehacki i tony materiałów papierowych i elektronicznych

Oto zdjęcia, które otrzymaliśmy od właściciela. W razie potrzeby mamy możliwość dostawienia/usunięcia kilku mebli sumptem właściciela:
W razie czego proszę bardzo o kontakt

Trzymajcie się!
kasia0707a
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2015, o 07:31

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: kasia0707a »

HEJ, poszukuję współlokatorki do mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji- dojazd na uczelnię:15 minut, 10 minut (PIECHOTĄ) do biblioteki, autobusy w każdą stronę 30 metrów od mieszkania.
Mieszkanko m3, mieszkam tylko ja-medycyna, teraz już III rok
Pokój 11 m2, od cichej strony , spokokój, cisza, idealne warunki do nauki. zdjęcia na priv !


polecam
kasia0707a
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2015, o 07:31

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: kasia0707a »

AKTUALNE, ZDJĘCIA PRIV!
albuminka
Posty: 13
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:07

Re: Temat dla poszukujących współlokatorów.

Post autor: albuminka »

Cześć,

Dwie sympatyczne studentki lekarskiego z 2 roku szukają spokojnej, niepalącej współlokatorki do pokoju 1-osobowego w mieszkaniu 3-pokojowym . 20 min piechotą do Collegium Anatomicum. Zdjęcia, koszty i inne szczegóły na priv.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości