Podręczniki: ANATOMIA?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Meril »

Marran, to nie takie proste. czasem ważne rzeczy są małym drukiem
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Mårran »

Ja zawsze omijałam mały druk
Pani Buka
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Aksolotl »

No wlasnie Graye, Pituchowe, nawet Skawiny mi sie dobrze obczaja jak juz cos wiem, bo tak za pierwszym razem z tego wynosze kompletny chaos. A zmiennosc w Bochenku jest straszna on to wciska nawet w zwykly tekst, jak widze: czesto (u 10%) wystepuje.".

MusTTanG
Posty: 20
Rejestracja: 6 lis 2014, o 21:33

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: MusTTanG »

Ja pitucha czytam właśnie żeby ogarnąć o co kaman z samych Skawin/Woźniaka nie mółgbym się uczyć, powtarzam z nich jeno czasem ]
I zgadzam się, streszczenia z Bochna to full wypas bodaj superhit Repetytorium to są zebrane streszczenia w jedna ksiazke. Łasiński się w grobie przewraca.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Podręczniki: ANATOMIA?

Post autor: Smile_Forever »

Mi się z kolei ze Skawiny uczyło bardzo dobrze, bo generalnie wolę skondensowane informacje, bez zbyt dużej ilości tekstu i objaśnień, przy których zasypiam . Generalnie anatomii dobrze jest się uczyć jednocześnie z podręcznika i atlasu, a jeszcze lepiej najpierw przejrzeć atlas, żeby mieć wyobrażenie, jak struktury wyglądają i móc odnieść czytane informacje do tego, co się widziało, to pozwala lepiej zapamiętać .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości