Specjalizacja w Australii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Specjalizacja w Australii

Post autor: Blathmac »

Cześć,
orientuje się może ktoś z was jak wygląda sprawa specjalizacji w Australii? Wprawdzie znalazłem stronę internetową z różnymi informacjami, ale wszystko jest bardzo skomplikowane, zwłaszcza, że tam mają zupełnie inny system
Chciałbym tutaj skończyć medycynę i zdać LEP (oby), a później zrobić specjalizację w kraju kangurów
Wiem, że muszę zdać AMC, ale czy są jeszcze jakieś inne problemy oprócz egzaminu i wizy?
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Specjalizacja w Australii

Post autor: iSzymur »

1.jpg
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Specjalizacja w Australii

Post autor: Blathmac »

Ten na zdjęciu (Huntsman) jest duży, rozpiętość rączek tak 20cm, ale większy od okna chyba nie będzie
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: Specjalizacja w Australii

Post autor: kate27 »

ja bym chyba dostała zawału, jakbym się rano obudziła i zobaczyła takie coś w oknie (niezależnie od rozmiaru)
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Specjalizacja w Australii

Post autor: Giardia Lamblia »

Z przykrością muszę Cię poinformować, że plan nie do zrealizowania. Nie ma już możliwości zdawać LEPu.
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Specjalizacja w Australii

Post autor: Blathmac »

Mi również bardzo przykro. Ale wiadomo, że chodzi mi o egzamin końcowy i czy on się nazywa LEP, czy LEK, to nie zmienia to faktu, że pisze się go po skończeniu medycyny
kate27 pisze:ja bym chyba dostała zawału, jakbym się rano obudziła i zobaczyła takie coś w oknie (niezależnie od rozmiaru)
Najgorszy jest taki problem, że one nie siadają w oknie, tylko włażą do domu i siadają gdzieś na suficie i spadają na głowę osoby, która próbuje je wyrzucić
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Specjalizacja w Australii

Post autor: randomlogin »

Z tym ze wiadomo, ze pisze sie go po skonczeniu medycyny to tez ostroznie - teraz bedzie sie pisalo jeszcze na.

Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Specjalizacja w Australii

Post autor: Blathmac »

No to jeszcze lepiej dla mnie, cieszę się
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości