Odpowiedni wybór ucxzelni

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
kamizzo
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2014, o 21:56

Odpowiedni wybór ucxzelni

Post autor: kamizzo »

Witam,

Jest to mój pierwszy post więc jeżeli w złym miejscu to wybaczcie i jeżeli moderator będzie tak dobry to niech przeniesie ( ).

Okej, do rzeczy.
Jestem w pierwszej klasie liceum. Dodatkowo uczęszczam na wykłady dla uczniów szkół średnich na Uniwersytecie Medycznym. Uczę się w Łodzi i tu chciałbym zostać (Łódzki UMED). Myślę już o mojej przyszłości i chciałbym powiązać ją jakoś z medycyną. Bardzo ciekawią mnie tematy dotyczące genetyki itp. Nie mam jednak pojęcia jak trudno się dostać i jakie mniej-więcej trzeba mieć oceny i jak zdać maturę (mógłby mi ktoś powiedzieć z jakimi on się dostał wynikami na np. właśnie biotechnologię?). Wydaje mi się, że to jedyny odpowiedni kierunek bo genetyki w proponowanych kierunkach na UMEDzie w Łodzi nie widzę (chociaż może jest coś jeszcze co mogłoby mnie zainteresować z tych tematów). Jest jeszcze jedno ale. Mam problemy z chemią ponieważ w gimnazjum nauczyciel totalnie nie przykładał wagi do swojego przedmiotu i jestem sporo do tyłu. Oczywiście jeżeli byłoby mi to wymagane to zacząłbym się uczyć tego zawzięcie na własną rękę bądź wziął korepetycje.

Proszę o pomoc,
Dziękuję i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość