Mat-Fiz a Medycyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: Seeba »

Kasandra199, wszystko na to wskazuje. Ale trzeba żyć w niepewności jeszcze jakiś czas.
Kasandra199
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2014, o 11:53

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: Kasandra199 »

A wiesz może jak długo?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: randomlogin »

Kryteria sa znane rok przed rekrutacja. W praktyce - senaty uchwalaja odpowiednie reguly w ostatnich dniach maja, niewiele pozniej mozna je znalezc w BIPach.
Kasandra199
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2014, o 11:53

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: Kasandra199 »

A wiecie czy jeszcze gdzieś może być taka możliwość odnoście przedmiotów na maturze jak w Łodzi ?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: randomlogin »

Malo prawdopodobne, ale wiedziec bedziemy tak jak napisalem wyzej, za trzy miesiace.
Kasandra199
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2014, o 11:53

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: Kasandra199 »

Wiecie czy w jakimś mieście przyjmują na weterynarię z matematyką i biologią?

Z góry dziękuję za odpowiedż.
andrewm12
Posty: 10
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:28

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: andrewm12 »

Witam to znowu ja, po roku
Dostałem się do Dęblina na studia wojskowe, ale cały czas po głowie chodzi mi medycyna.

Mam 80% z rozszerzonej fizy. Z matmy wyciągnąłbym te 85% spokojnie, bo mam pełno tego przedmiotu na studiach. Czy jakbym douczył się rozszerzonej biologii na poziomie 60-80%, to w zeszłym roku dostałbym się do Łodzi/Olszytna?
Może lepiej próbować chemię? (Bardziej techniczny przedmiot)
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: sassa »

Można sie bawic w przepowiednie, ale i tak nie wiadomo jak to z tymi nowymi maturami będzie. W tym roku do Olsztyna i do Łodzi na woj-lek by to wystarczyło, ale co będzie za rok?
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: Meril »

Adrewm, ale studiujesz na pilota? Jeśli tak to chętnie się zamienie
ZA NIC nie przewidzisz swojego wyniku z matury naumiałem się chemii, byłem na studiach na kierunku okołochemicznym. liczyłem na 90% jak nic. Ale dupa. 70% Najpierw zdaj mature, a potem możesz dywagować czy się dostaniesz czy nie A progi bardzo prawdopodobnie spadną, bo nowe uczelnie otwierają. Powodzenia
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: Mr_Sandman »

Meril pisze:Adrewm, ale studiujesz na pilota? Jeśli tak to chętnie się zamienie
ZA NIC nie przewidzisz swojego wyniku z matury naumiałem się chemii, byłem na studiach na kierunku okołochemicznym. liczyłem na 90% jak nic. Ale dupa. 70% Najpierw zdaj mature, a potem możesz dywagować czy się dostaniesz czy nie A progi bardzo prawdopodobnie spadną, bo nowe uczelnie otwierają. Powodzenia
Nie spadną.Nie liczyłbym na to. A jeśli już to góra o 1-2% i to nie na wszystkich. Ale to tylko nasze spekulacje. Wszystko się okaże.
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Mat-Fiz a Medycyna

Post autor: Meril »

[at] 1-2% ale zawsze niżej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości