Trucizny i ich wpływ na zdrowie człowieka

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
Michał89
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2007, o 13:21

Trucizny i ich wpływ na zdrowie człowieka

Post autor: Michał89 »

Cześć i czołem,
na wstępie chciałem pogratulować wspaniałego forum, dzięki któremu możemy nauczyć się wiele nowych rzeczy -)
Jak wiadomo każdy ma chwile słabości w swoim życiu, a dokładniej szkoła - jednemu idzie lepiej, drugiemu gorzej - ja niestety jestem tym drugim.
Bez owijania w bawełnę proszę Was o pomoc, do zaliczenia semestru potrzebny jest mi referat na tematTrucizny i ich wpływ na zdrowie człowieka.
Chętnie przygarnę jakieś materiały o tym, szukałem w internecie, ale niestety nic nie znalazłem.
Najgorsze jest to, że referat ma być na jutro - nie wiem co mam robić, tak więc proszę Was o wielką pomoc.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Trucizny i ich wpływ na zdrowie człowieka

Post autor: badger »

Micha&#x14289 pisze:Najgorsze jest to, że referat ma być na jutro
to czemu dopiero dzisiaj zaczynasz go robić? może tak bardzo nie zależy ci na tym zaliczeniu?
a co do referatu to pokieruj się powiedzeniem Paracelsusa:Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę."
Michał89
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2007, o 13:21

Re: Trucizny i ich wpływ na zdrowie człowieka

Post autor: Michał89 »

Dziękuję, dostałem ocenę niedostateczną na semestr.
Pozdrawiam.
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: Trucizny i ich wpływ na zdrowie człowieka

Post autor: parva »

I oczywiście to nasza wina? Trzeba się było uczyć.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Trucizny i ich wpływ na zdrowie człowieka

Post autor: Korczaszko »

i mamy się czuć winni że Ci nie pomogliśmy? jakby mi groził niedostateczny to natychmiast zrobiłabym referat a nie czekała na ostatnią chwilę, na przyszłość pamiętaj żeby wcześniej barć sie za takie rzeczy. pozdrawiam
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Trucizny i ich wpływ na zdrowie człowieka

Post autor: dawidw »

Jako poważni ludzie w ogóle byście tego nie komentowali, bo i tak to nic nie da i owa osoba tu już pewnie nie zajrzy. Pozdrawiam
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości