Poprawa matury

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Galvatron
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2014, o 11:07

Poprawa matury

Post autor: Galvatron »

Serwus, będę wdzięczny, jeśli znajdzie się życzliwa osoba, która oświeci mnie, jak to jest teraz z poprawianiem maturki? Zdawałem w tym roku, wystarczy na łódzki LEK. Chcę podkrecic wynik. W tym roku chyba jeszcze nie, ale czy w kolejnych, jesli będę chciał podejsc, spotkam jakies ograniczenia? Różnice materiałowe mnie nie przerażają, tylko od strony formalnej vel technicznej może mnie spotkać niespodzianka? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury

Post autor: Mårran »

Przez parę lat piszę się starą wersję matury i podstawy programowej, ale nie pamiętam, do którego roku.
Pani Buka
Galvatron
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2014, o 11:07

Re: Poprawa matury

Post autor: Galvatron »

A po tym czasie będę mógł podejść? Jeżeli się wcześniej nie spreżę?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury

Post autor: Mårran »

Podejść będziesz mógł zawsze, jeśli nie wymyślą jakiejś nowszej nowej matury Tylko nie wiem, przez ile lat na starych zasadach, a od kiedy na nowych. W sensie podstawy programowej itp.
Pani Buka
Galvatron
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2014, o 11:07

Re: Poprawa matury

Post autor: Galvatron »

Ok, dzieki teraz bede kimał spokojnie, chociaż po czasie, Wesołych i Szczęśliwego Nowego ROku, bo nie wiem, czy jeszcze przed sylwkiem bede Dobrej nocy
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury

Post autor: Mårran »

Wesołych
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości