Żołądkowe przeboje.

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
Pan_Szymon
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2014, o 09:01

Żołądkowe przeboje.

Post autor: Pan_Szymon »

Witam Was.

Zauważyłem, że można się tu poradzić odnośnie dolegliwości, więc opowiem. Wczoraj zjadłem zupę (szczawiową). Wieczorem strasznie mnie wzdęło, w żołądku zgromadziło się dużo powietrza i bekałem co moment. Chciałem sobie ulżyć i zwymiotować ale nie mogłem. Jedynie wychodziło powietrze co powodowało jedynie x10 głośniejsze bęknięcia. Całą noc bolał mnie żołądek, jelita a nawet żebra. Wziąłem nad ranem dwie tabletki przeciwbólowe, żeby przespać chociaż z godzinę. Niestety w mojej apteczce nie było nic co mógłbym zażyć w celu złagodzenia objawów. Dzisiaj czuję się tak sobie, bóle odeszły ale dalej coś stoi mi na żołądku. Wypiłem krople żołądkowe i zieloną herbatę.

Czy jest coś co mógłbym nabyć w aptece na żołądek przy takich objawach?

Serdecznie dziękuję za pomoc!
Magda93
Posty: 132
Rejestracja: 19 lip 2011, o 08:54

Re: Żołądkowe przeboje.

Post autor: Magda93 »

Idź do apteki i zapytaj farmaceuty.
Awatar użytkownika
DwuTom
Posty: 58
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:56

Re: Żołądkowe przeboje.

Post autor: DwuTom »

Wydaje mi się, że są to wzdęcia. Zażycie Espumisanu zgodnie z zaleceniami ulotki powinno pomóc.

Najlepiej skonsultować się z farmaceutom, lub lekarzem 1 kontaktu, jeżeli dolegliwości nie miną!

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Żołądkowe przeboje.

Post autor: Mårran »

Przypuszczam, że po miesiącu już mu minęło

Jak espumisan nie pomoże, to do lekarza, niech coś zaradzi na to i da lek.
Pani Buka
Magda93
Posty: 132
Rejestracja: 19 lip 2011, o 08:54

Re: Żołądkowe przeboje.

Post autor: Magda93 »

Na przyszłość, może komuś się przyda, czystek wg badań naukowych pomaga przy problemach z żołądkiem m.in. nadkwasocie, niewydolności nabłonka jelitowego czy zakażeniach Helicobacter pylori.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Żołądkowe przeboje.

Post autor: kokardka »

DwuTom pisze: Najlepiej skonsultować się z farmaceutom
Awatar użytkownika
DwuTom
Posty: 58
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:56

Re: Żołądkowe przeboje.

Post autor: DwuTom »

ą
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość