biofizyka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: biofizyka

Post autor: medykzab »

Mi się najbardziej podobało", jak koleżanka została zjechana przez doc, że jak coś jest w książce napisane to nie znaczy, że to jest dobrze Też o jakiś wzór chodziło. Ja do dzisiaj nie wiem, za co opier. nie raz zebrałem. A te życiowe i mega przydatne ćwiczenia i pisane po nocach z nich sprawozdania-bezcenne. Biofizyka zdecydowanie jest najgorszym przedmiotem na I roku w Zabrzu. Nie dość, że materiału jest bardzo dużo i trzeba się uczyć nie wiadomo po co i na co miliona wzorów, to jeszcze na nic nie jest to potrzebne. Nie no, przepraszam-z 0.05% z tego chłamu może się przydać.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: biofizyka

Post autor: Medycyna Lwów »

niedobrze w sumie, odciąga was to od anatomii, a biofizyka przydaje się w mniejszym stopniu niż promil wg mnie. U nas przedmiot bardzo fajny jak dla mnie ćwiczenia ciekawe i bardzo praktyczne (np. robienie na sobie USG brzucha i mierzenie narządów, czy badanie przepływów Dopllerem w tt. szyjnych jest bardzo fajne).
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: biofizyka

Post autor: qwertusska »

czy kazdy zdaje ten przedmiot predzej czy pozniej ?
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: biofizyka

Post autor: medykzab »

Zależy na której uczelni, u nas w Zabrzu zwykle kilka os przez biofizykę wylatuje
qwertusska
Posty: 89
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 13:17

Re: biofizyka

Post autor: qwertusska »

wlasnie chodzilo o zabrze ktory asys. jest n"najgorszy w sensie najbardziej upierdliwy? a ktory lajtowy ?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: biofizyka

Post autor: Arnold »

Jako tako lajtowy jest PZU ( powtarzają się pytania, wyjątek optyka). Całkiem jest dr S. (mężczyzna). Reszta to już lubi się bawić
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: biofizyka

Post autor: medykzab »

Fakt, o PZU mówi się, że jest najbardziej lightowy na tej katedrze, ja miałem docenta we własnej osobie Dużą wagę przywiązywał do sprawozdań, niektórzy jeszcze przez wakacje do niego z nimi chodzili, bo ciągle mu coś nie pasowało :p
arbuz
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2011, o 12:48

Re: biofizyka

Post autor: arbuz »

Ja miałam jedyną panią na katedrze. Wymaga dużo, ale wszystko jest w bardzo miłej atmosferze
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: biofizyka

Post autor: Izuzet »

PZU jest lajtowy, póki nie trzeba u niego nic poprawiać A z optyką i seminarium dotyczącym fizyki jądrowej to on coś MA i nikt nie wie o co chodzi
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: biofizyka

Post autor: iSzymur »

coś więcej o PZU?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 27 gości