Przerobiony materiał - matura 2015

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Przerobiony materiał - matura 2015

Post autor: Nitrogenium32 »

Jak tam przygotowania? Ile wam zostało do przerobienia?

U mnie w szkole jesteśmy tak:
- biologia - ewolucjonizm i koniec
- chemia - kończymy monosacharydy
- fizyka - optyka
- matematyka - skończyliśmy funkcje trygonometryczne
- j. angielski - kończymy dopiero 8 dział spośród 14
- j. polski - Wesele".

Ja osobiście na razie tylko się biologią zajmuję, poza tym przerobiłem całą gramatykę z angielskiego, a reszta leży odłogiem.
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Przerobiony materiał - matura 2015

Post autor: paatixx3 »

My z biologii zaczęliśmy ewolucjonizm i koniec, z chemii zaczeliśmy kwasy karboksylowe, z fizyki właśnie skończyliśmy optyke, matematyka(podstawa) to powtórki i też jesteśmy jakoś na funkcjach, z reszty słabo się orientuje . Nie mogę się zabrać za powtarzanie lektur z polskiego, a muszę bo żadnych na bieżąco nie przerabiałam
Awatar użytkownika
22kinga10
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 21:27

Re: Przerobiony materiał - matura 2015

Post autor: 22kinga10 »

Ja z biologii i chemii od grudnia juz powtórki mam:)

makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Przerobiony materiał - matura 2015

Post autor: makebelieve »

Biologia- w piątek był sprawdzian z genetyki, więc teraz zaczynamy ekologię, bo biotechnologię omijamy (bez problemu ogarnę sama?)
Chemia- disacharydy chyba skończone, bo nie było mnie na ostatniej lekcji, więc zaczynamy zaraz powtórki
Matematyka- powtarzamy już od listopada/grudnia, teraz jesteśmy na funkcji liniowej
Angielski- sama nie wiem nawet, bo 5 nauczycielkę już mamy i trochę jest chaos
Polski- niedługo będziemy omawiać Tango Mrożka
oliwiamazur
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:57

Re: Przerobiony materiał - matura 2015

Post autor: oliwiamazur »

biologia - materiał w szkole przerobiony, na własny rachunek zaczynam układ nerwowy
chemia - skończony materiał, zaczynam powtarzać węglowodory jednocześnie nadrabiam fizyczną
matematyka - zaczeliśmy powtarzać, sama nic nie robie ( przydałoby się to zmienić )
polski - w szkole bieżąscy materiał ale powtarzamy epoki, teraz romantyzm, niedługo za lektury się biore
angielski - to luzik

Nie wiem czy jest źle czy dobrze, trochę nie pokoi mnie chemia bo trochę pofolgowałam z tą fizyczną i teraz jest lipa
oliwiamazur
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:57

Re: Przerobiony materiał - matura 2015

Post autor: oliwiamazur »

Karola96 pisze:O właśnie! Też szukam kogoś do narzucania rygoru i wzajemnej motywacji, zgłaszać się!

lemkropka pisze:Nastazja masz jakies skype czy coś takiego? Szukam osoby z ktora powtarzalbym material i ktora motywowalaby mnie do nauki Jesli Ci to nie przeszkadza to pisz na pw
ja się chętnie przyłącze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości