Czas "trawienia" płynu u człowieka

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Czas "trawienia" płynu u człowieka

Post autor: ziabol »

Sunflower77 pisze:rozpuszcza rdze i kamień Także jak nie będziecie czegoś mogli doczyścić, to biegnijcie po cole
popieram. kiedyś podrdzewiała mojej babci jakaś piła czy siekierka kupiła colę i jak nowa ^^ wiecie jakby tak np skonsumować kawałek roweru i on by chicał sobie zardzewieć to też naprawić można colą

Czysta woda sama w sobie też jest potrzebna, ile można pakować te węglowodany razem z soczkami? Ja niestety należe do tych niedobrych osób które wypijaja jakieś 2-3l herbat od zielonych, przez czerowne po ziołowe i soki rzadko mnie pociagają. Zwykła woda jest najbardizej naturalnym źródłem mienerałów itp.
Awatar użytkownika
sparky
Posty: 251
Rejestracja: 27 gru 2007, o 09:32

Re: Czas "trawienia" płynu u człowieka

Post autor: sparky »

Wydaje mi sie ,że ludzie w ciepłych krajach np. Beduini , pija wodę z dodatkami , bo wtedy organizm dłużej ja trawi i dłużej jest w organizmie, a to jest korzystne w ciepłym klimacie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości