MEDYCYNA W KIJOWIE

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Tom1
Posty: 11
Rejestracja: 8 maja 2012, o 12:50

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: Tom1 »

tulutul pisze:a ja mam takie pytanko: czy dostanę się zdając jedynie biologię na poziomie rozszerzonym?
Myślę, że tak.
brana
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2012, o 12:24

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: brana »

Witam. Czy trzeba przechodzic jakis egzamin ? I kiedy musze zlozyc papiery, by byc pewnym przyjecia.

I przede wszystkim- czy na 1. roku jezyk angielski trzeba znac perfekcyjnie ?
kominiarz
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2011, o 19:17

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: kominiarz »

brana pisze:Witam. Czy trzeba przechodzic jakis egzamin ? I kiedy musze zlozyc papiery, by byc pewnym przyjecia.

I przede wszystkim- czy na 1. roku jezyk angielski trzeba znac perfekcyjnie ?
hej,tarnpol jest otwarty dla studentow z Polski. dziekanat jest brdzo mile nastawiony do Polakowi przyjmuje wszystkich!
nie ma egzaminow wstepnych,tak jak we lwowie, ktorych to wyniki stoja pod duzym znakiem zapytania! Ja mialem z matury z chemii 78%, a angielski znam od dziecka i chodzilem zawsze na wszystkie olimpiady, a mimo to, powiedzieli mi, ze nie zdalem egzaminu wstepnego, gdzie niktoryz z tych co sie dostali nie potrfili sie przedstawic po angielsku, nie mowiac o ich wiedzy chemicznej.
Tom1
Posty: 11
Rejestracja: 8 maja 2012, o 12:50

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: Tom1 »

brana pisze:Witam. Czy trzeba przechodzic jakis egzamin ? I kiedy musze zlozyc papiery, by byc pewnym przyjecia.

I przede wszystkim- czy na 1. roku jezyk angielski trzeba znac perfekcyjnie ?
Witam, do Kijowa nie ma żadnych egzaminów. Angielski nie musi być perfekcyjny. Więcej informacji na PW
Chayko
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 10:46

Re: MEDYCYNA W KIJOWIE

Post autor: Chayko »

joasiak,

Hej, rozważam studia w Kijowie i chciałbym zaczerpnąć trochę informacji, czy pasowałaby Ci korespondencja mailem? Jeśli tak prosiłbym o podanie mi Twojego maila, z góry dziękuję i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości