Biotechnologia - gdzie studiować?

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Mi-lu
Posty: 23
Rejestracja: 23 mar 2010, o 19:55

Biotechnologia - gdzie studiować?

Post autor: Mi-lu »

Gdzie najlepiej składać papiery na biotechnologię? Ja chciałam składać na ŚUM, PŚ i UJ, ale słyszałam np że biotechnologia medyczna na ŚUM jest nie tylko bardo trudna, ale studentów tego kierunku traktuje się po macoszemu obok farmy i analityki medycznej. Jakieś rady?
carrot
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2015, o 23:19

Re: Biotechnologia - gdzie studiować?

Post autor: carrot »

Witam, widzę, że tego typu pytania nie mają powodzenia -.- Sama mam duży problem jaka uczelnię wybrać.lt może po roku możesz mi coś doradzić?
Awatar użytkownika
Alessandra
Posty: 172
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 19:32

Re: Biotechnologia - gdzie studiować?

Post autor: Alessandra »

Biotechnologia na UJ ma bardzo wysoki poziom, dają nam wiele możliwości, ale jeżeli jesteś po biol-chemie to musisz się przygotować na porządną dawkę matematyki i fizyki. Ktoś, kto w liceum miał bardzo słabo prowadzone te przedmioty albo strasznie sobie olewał może mieć problemy. Ale do odważnych świat należy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości