EGZAMINY 2 ROK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
RagnarLotbrok
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2015, o 00:03

EGZAMINY 2 ROK

Post autor: RagnarLotbrok »

Cześć, widziałam że w tym roku nie ma tego postu o egzaminach więc ja napiszę. Jesteśmy juz za fijologia ale jeszcze przed nami patofizjologia mikrobiologia oraz diagnostyka. Tak po prostu czego się spodziewać?
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: EGZAMINY 2 ROK

Post autor: Heisenberg »

Witam, nie pisałem bo to forum umarło. Wyświetlone przez ponad 100 osób, większość pewnie jest po tym 2. roku ale nikt nie jest łaskawy odpisać
RagnarLotbrok
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2015, o 00:03

Re: EGZAMINY 2 ROK

Post autor: RagnarLotbrok »

no napiszcie coś, jeszcze mamy diagno, i jak to jest z wrześniem giełdy itd proszeeee, matjozi, czarny danio itd ruszcie się
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: EGZAMINY 2 ROK

Post autor: Matjozi »

Miałem napisać, ale niestety nie pomogę, bo byłem zwolniony z diagno i mikro i szczerze, to nie wiem jak było Chyba wszyscy to pozdawali jak nie w I to w II terminie
RagnarLotbrok
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2015, o 00:03

Re: EGZAMINY 2 ROK

Post autor: RagnarLotbrok »

a nie wiesz moze jak było? a inni? jejku nooooooo dlaczego nikt nie napisze!?
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: EGZAMINY 2 ROK

Post autor: Matjozi »

Tak jak mówię, wszyscy to zdali. Z diagno chyba coś nawet weszło, z mikrobów nie mam pojęcia, ale chyba też jakieś giełdy. Nikt nie napisze, bo mało kto już pisze na biologu A mój rocznik ma teraz inne zmartwienia, toczymy bój z patomorfą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 8 gości