ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

A ja mam zdjęcie biometryczne, bo jak do nich pisałam to chcieli jak do nowego dowodu
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: wsedek »

Jeżeli chcecie na ŚUM do kato to kupować Sawika z HISTO i napierdzielac ostro żeby mieć zwolnienie z egzaminu, który rok rocznie upierdziela połowa roku

Awatar użytkownika
cyklopropan
Posty: 12
Rejestracja: 1 lip 2015, o 12:22

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: cyklopropan »

xwodniczkax pisze:A ja mam zdjęcie biometryczne, bo jak do nich pisałam to chcieli jak do nowego dowodu
pisałaś konkretnie na śum? na jaki wydział? Biometryczne to jest takie jak do tych nowych dowodów, rozumiem?
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

Pisałam i do Katowic i do Zabrza i odpisali mi ze tak jak do dowodu

xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

Ale nie wydaje mi sie zeby zdjęcie stanowiło jakis duży problem najwyzej powiedzą zeby wymienić i bedą lekkie opóźnienia z wydaniem legitymacji studenckiej

Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Dellarin »

xwodniczkax, mogli napisać to na stronie internetowej, a skoro nie napisali to ich wina. Ja nie zamierzam teraz panikować i latać po nowe zdjęcia, chyba że mi faktycznie zwrócą uwagę na to, że moje jest złe przy składaniu dokumentów.
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

Mogli napisac,te uczelnie ktorym zależało na konkretnym zdjęciu to to podkreślaly. Moze skoro tak,to będą uznawać oba.

Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Dellarin »

xwodniczkax, no ja mam nadzieję, że mi uznają moje zdjęcie, bo o dziwo wyszłam w miarę dobrze (nie to co na zdjęciu do prawa jazdy DDD), a nie cierpię tego pozowania, głowa tam, broda tam, patrz tam, a obróć tułów jeszcze w innym kierunku.
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

Dellarin, a mi o dziwo dobrze wyszło zdjęcie biometryczne o jak dawno robiłam do wizy to wyszłam jak kryminalista I jeszcze te uszy odsłonięte.
Fajne były zdjęcia do starych dowodów (te z lewym uchem odsłoniętym), dawało to jeszcze jako takie pole do popisu dla fotografa, a teraz
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Dellarin »

xwodniczkax, ja na moim prawku wyglądam, jakbym jeszcze do gimnazjum chodziła i w sumie z mojego zdjęcia do dowodu też nie jestem jakoś mega zachwycona na szczęście gdzie to się tam pokazjee, ew. panu policjantowi/ w urzędzie/w sklepie XD
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: xwodniczkax »

Dellarin, ew przy wejściu do klubu Mnie z moją dziecięcą urodą nigdzie nie wpuszczają bez sprawdzenia dowodu
Raz jak mi sprzedali piwo nie pytając się o dowód czułam się tka dorosła haha
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Dellarin »

No ja się właśnie poczułam dorosła w ostatni wtorek jak oblewałam z kumpelą wyniki matury i nie zapytali mnie o dowód po raz pierwszy D Ale to chyba i tak na plus, że młodo wyglądam, bo przynajmniej nie będę jakoś odstawać wyglądem (chyba) na roku, jeśli większość będzie z aktualnego rocznika
Jednorożec
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2015, o 12:06

Re: ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Jednorożec »

Mam jeszcze pytanie z innej beczki, jak się poprawi maturę to aneks do pierwszej wersji matury jest drukowany przez OKE do którego się należy, czy samemu w domu się drukuje ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości