Trujący sąsiedzi

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
norman
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2010, o 09:17

Re: Trujący sąsiedzi

Post autor: norman »

Co do owsa już się nie wypowiadam. Nie wiem jak to pachnie czy też śmierdzi. Chciałam tylko bronić kolegi! Ja oczywiście jestem bardzo pro-ekologiczna. Tylko jakoś zawsze wychodzi inaczej niż powinno. Np. sortuję śmieci i układam przed domem woreczki a gmina po nie nie przyjeżdża Znikają tylko te worki z puszkami. I to regularnie
amvaradel
Posty: 12
Rejestracja: 18 kwie 2010, o 18:48

Re: Trujący sąsiedzi

Post autor: amvaradel »

Trochę dziwi mnie, ze palony owies śmierdzi. nigdy nie paliłam zbożem, ale drewno, gałązki, trociny - to wszystko nie wydzielało jakiegoś smrodu. A może oni dorzucają do tego owsa jakieś śmieci?
buds29
Posty: 9
Rejestracja: 16 lis 2011, o 09:17

Re: Trujący sąsiedzi

Post autor: buds29 »

jeśli jest to bardzo uciążliwe dla otoczenia, to pozostaje tylko to zgłosić do straży miejskiej. oni nie mogą zbagatelizować takiego zgłoszenia, przynajmniej muszą przyjechać sprawdzić czy to prawda i wygłosić pouczenie, ale już przy drugiej wizycie można liczyć na mandacik:D
fantin

Re: Trujący sąsiedzi

Post autor: fantin »

Mam domek letniskowy na wsi. Wokół Park Narodowy, wszyscy się chwalą jakie to super zdrowe powietrze, a jak tylko przyjdzie zmrok to pakują butelki i inne świnstwa do pieca smród jak choinka kompletnie tego nie rozumiem, bo płacą za wywóz śmieci i te butelki naprawdę dużo miejsca nie zajmują cóż, pewnych rzeczy nie da się pojąć )
boromir
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2015, o 22:59

Re: Trujący sąsiedzi

Post autor: boromir »

Witam. Moj sąsiad prowadzi w domu warsztat samochodowy podejrzewam ze pali zużytym olejem silnikowym i dodaje do tego jaki jak się ściemni z jego komina wydostaje się smrodliwy biały dym.Chociaż noce są teraz ciepłe nie mogę otworzyć okna bo zaraz wchodzi mi do mieszkania
boromir
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2015, o 22:59

Re: Trujący sąsiedzi

Post autor: boromir »

Witam. Moj sąsiad prowadzi w domu warsztat samochodowy podejrzewam ze pali zużytym olejem silnikowym i dodaje do tego jakiś preparat żeby dym nie był czarny. Jak się ściemni z jego komina wydostaje się smrodliwy biały dym przypominający zapach jak z wędzarni ale nie zupełnie .Chociaż noce są teraz ciepłe nie mogę otworzyć okna bo zaraz wchodzi mi do mieszkania.Co mam zrobić ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości