Najlepszy biol-chem w Krakowie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Smile_Forever »

Szczerze mówiąc mi podobało to, że w V było tak dużo osób. Co prawda klasy do J wprowadzono, kiedy już byłam w trzeciej klasie, ale generalnie po 35-osobowej klasie, dziewiętnastoosobowa grupa na studiach wydawała mi się zdecydowanie za mała. Glejciki sama sobie robiłam, kiedy miałam potrzebę coś powtórzyć przed Olimpiadami, nie zawsze było to legalne, ale nikt mi specjalnie z tego powodu nie robił problemów Ludzie bardzo fajni, to też wielki plus tej szkoły, poza tym na obydwóch językach są grupy międzyoddziałowe, co też sprzyja integracji z osobami z innych klas .
Stud1101
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2015, o 16:04

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Stud1101 »

Hej, wiecie może jaki był próg punktowy w zeszłym roku na biol-chem w V LO oraz I LO?
Awatar użytkownika
wojti1023
Posty: 4
Rejestracja: 1 kwie 2015, o 19:26

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: wojti1023 »

Witam, orientuje się ktoś może czy ciężko dostać się do V LO w Krakowie w 2 rekrutacji? Jestem teraz w 3 klasie gimnazjum i bardzo chciałbym chodzić do tej szkoły. Jak uważacie, dam radę dostać się tam mając ok 175 pkt z rekrutacji oraz będąc finalistą z kuratoryjnego konkursu biologicznego?
Pozdrawiam
Stud1101
Posty: 2
Rejestracja: 4 mar 2015, o 16:04

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Stud1101 »

Hej Wydaje mi się, że przy 175 punktach powinieneś się spokojnie dostać . Moja koleżanka tam chodzi na mat-biol-chem i ogólny próg jest 180, ale mówiła, że są również klasy od 170.
Pozdrawiam i powodzenia
Awatar użytkownika
wojti1023
Posty: 4
Rejestracja: 1 kwie 2015, o 19:26

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: wojti1023 »

Moglibyście mi doradzić czy po LO o profilu biologiczno-chemiczno-angieliskim mogę dostać się na medycyne UJ ? Czy na studia medyczne wymagana jest matura z matematyki rozszerzona ? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qwedsa
Posty: 73
Rejestracja: 15 lip 2015, o 22:31

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Qwedsa »

Na studia medyczne może być wymagana matematyka rozszerzona pośród rozszerzeń z biologii, chemii i fizyki, wszystko zależy jednak od uczelni. Widziałam przypadek, że na medycynę można dostać się mając fizykę i matematykę rozszerzoną, bez chemii i biologii
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość