FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: szalona chemiczka »

szumi, przychodzisz na pierwszą wizytę polegającą tylko na pobraniu krwi. Następnie umawiają Cię na jakiś najbliższy możliwy termin, gdzie przychodzisz po odbiór wyników badań i z tą dokumentacją w tym samym dniu w budynku obok idziesz do lekarza. Pokazujesz mu badania i wypełniasz ankietę"- na ile oceniasz swój stan zdrowia, czy masz wadę wzroku itp. Przynajmniej tak było w zeszłym roku.
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: szalona chemiczka »

Redcclise, wsiadasz w 18 i wysiadasz na przystanku Zagórze Mec. (Oczywiście jedziesz 18 w stronę Dąbrowy górniczej xd) Następnie jak ustawisz się w stronę DG po tej stronie, na której wysiadłaś/eś to po prawej stronie masz pizzerię, kwiaciarnię i chyba fryzjera. Musisz przejść na drugą stronę i za pizzerią iść może jakieś 100m, aż ujrzysz napis przychodni na budynku xd. Jakby coś pytaj ludzi, powinni wiedzieć gdzie to jest, ale myślę, że trafisz sam/sama bez problemu.
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: szalona chemiczka »

Redcclise, sorki, dopiero teraz zauważyłam, że jesteś nim, a nie nią xd.
aniaa__
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 18:59

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: aniaa__ »

Cześć

Mam do sprzedania komplet materiałów na I rok farmacji na ŚUM:
ksera książek, notatki z zajęć, notatki z wykładów, pytania z kolokwiów i egzaminów, opracowania inf do zajęć, sprawozdania itp. Spora część notatek pisana na komputerze (opracowania działów z kawiaka, traczyka, szweykowskich).
Materiały w większości posegregowane w teczkach lub skoroszytach.
Do całości dorzucam materiały elektroniczne (również starannie posegregowane)
Kontakt i szczegóły: priv lub tel: 881761628

Pozdrawiam

koila
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2014, o 19:58

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: koila »

Sprzedam bardzo dobre, kompletne materiały na I rok farmacji na Śum. W ich skład wchodzą notatki z seminariów, wykładów, rysunki z botaniki, pytania na kolokwia, rozwiązane zadania z seminariów i zaliczeń, ogromne zestawy pytań do egzaminów, rozwiązane zadania rachunkowe, gotowe referaty, prezentacje, FISZKI i wiele innychltogólnie 4 pudła posegregowanych, niezbędnych materiałów
Byłam zwolniona z wielu egzaminów, więc na pewno się przydały Uzupełniane przeze mnie przez cały rok.
Ponadto GRATIS płytka z materiałami w wersji elektronicznej (oczywiście pliki również posegregowane w folderach, podfolderach itp.)
POLECAM, na serio warto

Ogólnie jak już się zdecydujesz to PW
Cena do uzgodnienia
agunia987
Posty: 41
Rejestracja: 30 cze 2015, o 08:54

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: agunia987 »

hej, nie wiecie ile zwykle osób przyjmują jeszcze we wrześniu bo jestem ok 120 na liście i chyba już straciłam nadzieję, a mam 140 punktów?
agunia987
Posty: 41
Rejestracja: 30 cze 2015, o 08:54

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: agunia987 »

oczywiście 120 na rezerwowej
Kamiii
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2015, o 14:05

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Kamiii »

agunia987 ja już zwolniłam Ci miejsce

agunia987
Posty: 41
Rejestracja: 30 cze 2015, o 08:54

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: agunia987 »

Kamiii, bardzo się cieszę oby było więcej takich osób:)
agus11122
Posty: 3
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:39

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: agus11122 »

Hej

Mam do zaoferowania zielniki na botanikę w atrakcyjnej cenie! Każde prawidłowo opisane, w sposób, który wymagają prowadzący Roślinki są łatwe do zapamiętania!

Zgłoszenia pod nr 791 014 326
jen
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 09:16

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: jen »

Czy może ktoś zdradzić jak wygląda 3 rok na śumie? Jest lżej, czy gorzej niż na 1 i 2 roku?
Awatar użytkownika
Matthew95
Posty: 47
Rejestracja: 7 lip 2014, o 21:37

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Matthew95 »

Mam egzystencjalne pytanie, mianowicie czy ktoś studiuję farmację i kosmetologię jednocześnie? Czy jest to organizacyjnie możliwe na naszym kochanym niezorganizowanym śumie?
Awatar użytkownika
szalona chemiczka
Posty: 148
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:11

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: szalona chemiczka »

Matthew95, a kto tu się pojawił? Podbijam pytanie!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości