Zielnik

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Rosaline
Posty: 172
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 15:58

Zielnik

Post autor: Rosaline »

Kochani pierwszoroczni (a nawet starsi), jak tam Wasze zielniki? Ja zamierzam kupić, ale czy macie kogoś godnego polecenia w internecie lub na Allegro?
ejno
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:00

Re: Zielnik

Post autor: ejno »

Ja mam na sprzedaż zielnik-49 roślin leczniczych.Stan oceniam na 8/10

pozdrawiam
elconejodemuerte
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:20

Re: Zielnik

Post autor: elconejodemuerte »

Wykonuje zielniki na zamówienie po atrakcyjnych cenach - wszytko do dogadania. Swój obroniłam na 5 u dr. Nowak, więc z czystym sumieniem mogę się polecić. Serdecznie zapraszam. Im wcześniej zamówisz tym taniej - aktualne cały rok 2015/2016. (
asia3335
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 07:24

Re: Zielnik

Post autor: asia3335 »

Ja chętnie odkupie zielnik
elconejodemuerte
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:20

Re: Zielnik

Post autor: elconejodemuerte »

Odkupić zielnika nie da rady, bo jest zawsze konfiskowany po egzaminie, ale chętnie mogę wykonać nowy (: Konkretnie i dobrze wykonany. Swój zaliczyłam na 5 i został zachowany jako pogladowy dla potomnych

beata96
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2015, o 10:02

Re: Zielnik

Post autor: beata96 »

A jaki koszt zrobienia takiego zielnika?

elconejodemuerte
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2014, o 21:20

Re: Zielnik

Post autor: elconejodemuerte »

Zależy jaki chcesz ten zielnik. W zielniku ma się znaleźć minimum 50 krajowych roślin leczniczych, sam koszt papieru a3 na którym leżą rośliny to około 15 zł, koszulki a3 to koszt około 30zl( to rzecz opcjonalna, ale jednak znacznie łatwiej to donieść i wygląda zupełnie inaczej) ewentualnie można kartki schować do białej teczki a3, tylko, że nie wolno przyklejac roślin do papieru, wiec wszytko dosłownie lata. Zebrane i ususzonerośliny+ poprawne metryczki to 60zl

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość