gdzie biotechnologia z kiepską biologią

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Natajlaa
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 09:19

gdzie biotechnologia z kiepską biologią

Post autor: Natajlaa »

Czy ktoś ma pojęcie gdzie można się dostać na biotechnologię z 65% z matury z biol rozszerzonej i podstawą z matmy na 82%. Niestety liczyłam na dużo więcej z biologii i chciałam pójść na SGGW, ale chyba to jest niewykonalne teraz. Jeżeli nie ma żadnej sensownej uczelni z takimi wynikami, to sobie daruję, ale warto spytać, bo nie orientuję się z uczelniach poza Warszawą. Z góry dziękuję
martusiaczek71
Posty: 9
Rejestracja: 26 gru 2012, o 22:13

Re: gdzie biotechnologia z kiepską biologią

Post autor: martusiaczek71 »

W Białymstoku na Politechnice jest biotechnologia i wymagana jest:
1. matematyka
2. biologia, chemia lub fizyka
3. język obcy
z tego co się orientuję to powinnaś się z tymi wynikami dostać, a przynajmniej warto papiery złożyć
szatynka96
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:20

Re: gdzie biotechnologia z kiepską biologią

Post autor: szatynka96 »

Z tego co się orientuję na biotechnologię na SGGW liczy się biologia + chemia/matematyka/fizyka, więc jeśli któryś z tych trzech ostatnich przedmiotów na rozszerzeniu poszedł Ci dobrze, to szansa jest.
xxkachunxx
Posty: 32
Rejestracja: 8 maja 2015, o 20:02

Re: gdzie biotechnologia z kiepską biologią

Post autor: xxkachunxx »

na UP w lublinie na bank
musicfan
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2015, o 23:59

Re: gdzie biotechnologia z kiepską biologią

Post autor: musicfan »

w Krakowie dostaniesz się bez problemu zarówno na Uniwersytet Rolniczy jak i na Politechnikę Krakowską
na tej pierwszej uczelni wynik liczy się jako biol+0,7 mat (podst.), a na drugiej 2*biol
jeśli Kraków wchodzi w grę to mogę Ci napisać dużo więcej informacji bo sama w tym roku rekrutowałam się na biotechnologię
Awatar użytkownika
Caille
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2015, o 18:04

Re: gdzie biotechnologia z kiepską biologią

Post autor: Caille »

Na Politechnikę Wrocławską też dostaniesz się bez problemu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość