Matura 2016 dla rocznika '94

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
amfiprionka
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2015, o 16:54

Re: Matura 2016 dla rocznika '94

Post autor: amfiprionka »

Według pani z CKE do 2019 roku, jeśli chodzi o LO w każdym razie.

EwKa1202
Posty: 140
Rejestracja: 19 lip 2013, o 12:29

Re: Matura 2016 dla rocznika '94

Post autor: EwKa1202 »

Hej Kończę fizjoterapię w tym roku, średnio to lubię, ale być może dlatego,że nigdy się w to nie zagłębiłam, zawsze na pierwszym miejscu była poprawa matury. Czym bardziej siedzę w domu tym bardziej zagłębiam się w swoją przyszłość tzn. myślę co będę robić bo fizjoterapii, gdzie będę robić magisterkę, że tyle rzeczy jeszcze chciałabym zobaczyć, tyle miejsc zwiedzić, zacząć normalnie żyć, a nie tylko jeden obrany cel matura, lekarski, z drugiej strony myślę sobie,że jak nie spróbuję to będę żałować za parę lat,że może matura nie będzie taka trudna,że te pieniądze wydane na korki w poprzednich latach nie pójdą na marne. Przez jakiś miesiąc już biję się z tymi myślami. Potem znów dochodzi kwestia finansowa 6 lat studiów plus specjalizacja. Czy wy też macie takie dylematy? Jak sobie z tym radzicie? Czy ktoś was w tym wspiera czy jednak mówi tak jak moi,że nie ma sensu, zostaw to i skup się na fizjoterapii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości