Jaki kierunek?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
biolaris
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2015, o 13:00

Jaki kierunek?

Post autor: biolaris »

hej pisalam nowa mature, wybralam 3 przedmioty rozszerzone: angielski - mysle ze napisalam na 70-80%, biologie - 40-60% i chemie 30-40%. niestety matura nie poszla mi pewnie tak dobrze jak tego oczekiwalam. liczylam na wiele wiecej procent z biologii. na jakie kierunki typowo biologiczne moge sie dostac? pomocy
savariati
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2015, o 17:55

Re: Jaki kierunek?

Post autor: savariati »

też mam ten problem, z tym, że rozszerzenia pisałam 2- biologia i angielski. Mierzyłam dość wysoko, bo na SGGW, bioinżynierię zwierząt, jednak moimi rozszerzeniami jestem załamana, angielski będąc zmęczona po podstawie skopałam, biologię, żeby dali jeszcze godzinę to bym napisała na 80-90%, a tak, to nie zrobiłam kilku zadań + niczego nie sprawdziłam i tak, mam błędy techniczne więc 60-70% wyciągnę

mimo wszystko, próbuję na SGGW, jeśli nie to Bydgoszcz (na życzenie rodziców. l )

idę w kierunki ze zwierzętami, jeśli nie SGGW to zootechnika, zoologia.
biolaris
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2015, o 13:00

Re: Jaki kierunek?

Post autor: biolaris »

najgorsze jest to, że brakowało mi czasu na zrobienie niektórych zadań, a co dopiero na sprawdzenie. wiem już, że w wielu zadaniach czegoś nie doczytałam, coś przeoczyłam, niedokładnie ubrałam w słowa i punkty polecą
ja również rozważam wyjazd do innego miasta, będę próbować na paru uczelniach, ale ciężko wybrać odpowiedni kierunek, na który mam realne szanse się dostać. owszem w internecie jest parę tabelek z wynikami z poprzednich lat (też sie trochę naszukałam), ale to wszystko było przecież na innych zasadach rekrutacyjnych
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Jaki kierunek?

Post autor: Loa_Loa »

biolaris, miałam to samo. Teraz uświadamiam sobie, że gdyby nie stres, to poszłoby to sprawniej i lepiej, ALE ograniczeniem był czas i dużo czytania. Ja również nie zdążyłam zrobić wszystkich zadań, a co dopiero sprawdzić.! Jednego słowa nie doczyta się w zadaniu i już napisze się źle.
savariati
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2015, o 17:55

Re: Jaki kierunek?

Post autor: savariati »

po dłuugiej przerwie wracam, nie wiem czy się chwalić, ale najwyżej usunę post : )

moje podejrzenia się nie sprawdziły i na SGGW się dostałam (pierwsza lista)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości