Lekarski I rok - UMB

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bartek1425
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 10:25

Lekarski I rok - UMB

Post autor: bartek1425 »

Witam,
jako że wątek na podstronie dotyczący pierwszoroczniaków umarł chciałbym zapytać czy jest tu ktoś kto startuje na UMB lub ewentualnie już studiuje, bo mam kilka pytań?
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Lekarski I rok - UMB

Post autor: Alra »

Studiujący zawsze się znajdą .
Rokrocznie były tu dyskusje przed rozpoczęciem zajęć, w tym forum opustoszało i nadrabia to grupa na fejsie. Ale jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na odpowiedź również tu.
Kejsi
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2015, o 12:41

Re: Lekarski I rok - UMB

Post autor: Kejsi »

Hej Ja też wybieram się na UMB i w związku z tym mam pytanie czy warto kupować notatki i książki ? A jeśli tak to jakie książki polecacie kupić, bo wydaje mi się że część podręczników mamy dostać z biblioteki.
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Lekarski I rok - UMB

Post autor: Alra »

Najlepiej jest poczekać do szkolenia bibliotecznego i zobaczyć, co się dostanie z biblio. Wszystko zależy od szczęścia, bo losuje się numerki i wedle nich dostaje zestawy książek - im niższy, tym więcej przydatnych. Powyżej setki zazwyczaj dostaje się skrypt z biochemii i jakieś badziewia. Ale potem można rezerwować. Must-have to Bańkowski z biochemii, Zabel z histologii, jakiś atlas i podręczniki do anaty.
Notatek nie warto kupować, dostaniecie pakiet spisanych wykładów i giełdy od starszego rocznika.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości