Sentyment do książek maturalnych

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
nevergonnabe
Posty: 91
Rejestracja: 13 maja 2012, o 11:33

Sentyment do książek maturalnych

Post autor: nevergonnabe »

Hej:)
Wiem, że mam głupie problemy, ale myślę nad sprzedaniem książek maturalnych, ale.szkoda mi ich sprzedawać:D Wmawiam sobie, że może mi się przydadzą.haha. W sumie dwa lata nad nimi spędziłam to i jakiś sentyment powstał. Planuję iść na stomatologię, więc proszę, żeby jacyś studenci upewnili mnie, że na pewno żaden podręcznik licealny, żadne repetytorium mi się już na studiach nie przyda. Jak to jest?
Awatar użytkownika
tymoloftaleina
Posty: 35
Rejestracja: 13 lip 2013, o 14:51

Re: Sentyment do książek maturalnych

Post autor: tymoloftaleina »

Miałam ten sam problem, ale dzisiaj zebrałam się w sobie i zrobiłam porządki. Zostawiłam kilka repetytoriów, żeby przypomnieć sobie podstawy w razie co na studiach, a resztę wystawiłam na sprzedaż. Muszę mieć miejsce na np. 5 tomów Bochenka na przyszły rok
Jovitte
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17

Re: Sentyment do książek maturalnych

Post autor: Jovitte »

Ja jeszcze nie mam tego problemu, matura dopiero przede mną. Ale już teraz czuję, że ciężko mi będzie się rozstać z podręcznikami, arkuszami i repetytoriami. Szczególnie dobrze pracuje mi się z materiałami z tej serii [mod]. Aż trudno uwierzyć, że już niedługo cały stres będzie za mną i to wszystko nie będzie mi potrzebne.
Awatar użytkownika
Keti
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2015, o 23:16

Re: Sentyment do książek maturalnych

Post autor: Keti »

Jak szkoda to jeszcze sobie je zostaw zwłaszcza jakieś ładne, ja sobie pozostawiałam z ulubionych przedmiotów bo też miałam sentyment b
mp7986
Posty: 31
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:21

Re: Sentyment do książek maturalnych

Post autor: mp7986 »

Mam ten sam problem, ale przejrzałam wszystkie które mam i zostawiłam te które wydają mi się być trudno dostępne i ulubione, czyli prawie wszystkie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości